Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YAPILAN APTALLIKLAR:))

fiona

Öne çıkan mesajlar

ben icq ya ilk girdiğimde herşeyi açmıştım çevrimiçi falan her geleni deftere alıyodum günde 100 tane msj geliyodu bi da msjlar öyle salak salak anlarsınız ya bu benim harbi aptallığımdı yaw...[signature][hline]Çok Kere En Kuvvetli Tenkit Ses Çıkarmamaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

bide millet benim kaşık çatal tutmama deli oluyo

öylede bi şey olmuştu

gittik lüks biyere Balık şeyi böle deniz üstünde normal tutamıyorum kaşığı avuç tutuyorum (bisiklet tutar gibi) gittik herneyse Getirdiler balık Bıçak tutamıom zaten bıçağı aldım sol elime (solağım) çatalı sağ elime çatalı batıramıom yamuk bişey batmış Çatallada bi güzel cizdim tabağı :D sonra ayıkladım hepsini koydum köşeye üstüne salata biraz birazcıkta ekmek (daha doyurucu oluyor araya ufak ufak lokmalar atın) kaşığı bisiklet direksiyonu tutar gibi tuttum kaşığı attım annem ordan oğlum doğru yesene falan diyo millet gülüo kıpkırmızı olduydum :utaniem:[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır

[Bu mesaj Erutan tarafından 24 Ocak 2005 18:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rexx, 24 Ocak 2005 15:29 tarihinde demiş ki:
4 senedir bir kızı seviyorsun oda seni seviiyor ama gidip açılmıyorsun..(iki tarafta aptal )s

2 versionu bana ait :) Seninle yaklaşık aynı kaderi paylaşıyoruz :D[signature][hline]Amor omnia vincit.
Cogito, ergo sum.
Dabit deus his quoque finem.
Damnant quod non intelligunt.

Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Sosyal ağlarda paylaş

Ohoooo ... bende aptallık çokkk .. bir iki tane felan yazam bari ..

orta 3 te ... bir dershaneye gidiyordum .. ve son gün dü.. son ders e girmek üzereydik.. ben dersten kaçıp int cafeye gidip CS oynıyacaktım .. ve sevdiğim kız gitmememi söylemişti.. bende hayır dedim .. ve bana belki değerli bir şeyini verirsen kalabilirim demiştim .. o da saymaya başladı.. cebimdeki 10 m .. saatimi ... telefon numarımı ... falan filan .. en sonunda ''kalbimi ve sevigimi'' dedi .. ben bir kaç saniye durakladıktan sonra ağzimdan ''HAYIR'' kelimesi çıktı .. istemsiz bir şekilde hayır dedim .. ikimizde bir kaç saniye duraklamıştık.. sonra bende int cafe gidip .. aptalca CS oynadım .. ve bu anı benim hayatımdaki bir çok aptallıkta sadece biri..

lise 3.. okulun sonu gelmişti .. sınıfta ben ve 2 kız (biri sevigim kız) oturmuş konuşuyorduk .. kız sanırım biliyordu onu sevdiğimi yada bilmiyor ve o beni seviyordu sanırım... o akşam arkadaşlarıyla bir yere gideceklerdi... ve benide çağırmıştı .. bende buna çok sevinmiştim .. tabikide gelirim diyeceğim yerde... ağzımdan yine '' HAYIR '' kelimesi çıkmıştı.. sonra bir daha görüşemedik walla :) eheheh .. unutamıyorum walla bu iki aptallığımı ...[signature][hline]
'' Herkes bir prensesi severmiş ama ;
Prensesler hep prens ile evlenirmiş ''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucas1, 15 Ocak 2005 20:09 tarihinde demiş ki:
said:
fiona, 15 Ocak 2005 19:57 tarihinde demiş ki:
senin kız arkadaşın biraz anlayışsızmış ama
sen erkeksin bi yerde top da oynıcan ama gitseydin keşke

yok yaw kız anlayışsız fln değil bnm aptallığım denirmi öyle ben gelmiyicem top oynuyorum :( çokta seviyordum pf aklıma geldi hüzünlendim.

artık gelmicem ultima oynuyorum diyor :P[signature][hline]Ultima Online, Hayat Offline...
http://forum.paticik.com/view.php?id=105586
Absolut, 13 Aralık 2004 17:31 tarihinde demiş ki:

Hayır fareden çok kokran biri değilim ama kulağımı burunumu yerse küserim :)
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız aptallık sayılan şeylerin çoğu aşk meselesinde.insanlar doğru dürüst düşünemiyo tabi aşk meselelerinde heh

benimde vardı doğrusu,kızdan feci hoşlanıyodum,benim için dante nin beatrice i gibi olmuştu,okulun son günü gidip konuşmuştum falan herşeyi anlatmıştım,malum kız kendini çok üstün görmeye başladı bi kere daha konuştum sonra bidaha konuşmadım :( kızlara çok yüz vermemek lazım arkadaş

geç.en gün okula eski arkadaşlara ziyarete gittiğimde gördüm bunu 1 saniyerliğine felç oldum(an ex attı :P ) ordan aklıma geldi şimdi nese

en büyük aptallılarım heralde arkadaşlarıma telefon açamamamdır heralde öyle evde otururum tatillerde :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Andy, 18 Ocak 2005 23:16 tarihinde demiş ki:
Güncel bitanesinden bahsedeyim.

Kantinde uzun uzun yemek sıraları olusturulmus bekliyoruz, önlere doğru geldiğimde yan sıralardan kızın teki kafasını uzatıp, bana dogru "sana ne aliym?" diye sordu. Ben başta şaşırdım, içimden dedim oha yoksa bu aşırı cazibemin bi marifeti mi :P . Sonra döndüm kıza "ehe nebiliym ehe, nasıl yani ehe kem küm" dedim. Kız tekrar, "nee anlamadım ne dedin" dedi. Bende " eheh yok ben alırım şey zahmet etme sen eheh." dedim. Kızın gözleri oynadı bir iki santim, "ben arkdakine söylüyordum" dedi. Arkamı döndüm zebellah gibi eleman :) Tüm kantin bana gülüo, kafamdan aşaaa buz gibi su indi sanki :D

ehem evet büyük aptallık...

VARYA OLCEM GULMEKTEN SIMDI puheheheheheheheehhe ya allahta seni guldursun harbi super bu[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Then come and wrest with the best
Sosyal ağlarda paylaş

Buyuk harfle baslik acmak...[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darkwingduck, 26 Ocak 2005 18:57 tarihinde demiş ki:
6 7 yaşlarımda abimin boynuma bisiklet kilidi takmasına müsade etmiştim sonra anahtar kilidi açmayınca boynumdaki fosforlu yeşil kilitle demir testeresi aramıştım bütün mahallede..sonrada kesmiştik

güsel walla ne fantezi..[signature][hline]**Ben acilarin çocuguyum... Ne Mc'den yiyebildim , ne Adidas giyebildim..**

Only.Fenerbahçe..
Sosyal ağlarda paylaş

En buyuk aptallığım okul dışından güzeller güzeli ve gerçekten sevdiğim bir kızla çıkarken aynı zamanda okulda bir kızla yakınlaşmamdı.
Ne oldu? Dışarıdaki öğrendi ve gerçekten yerin dibine girdim kızın karşısında, ayrıldığımızdan çok onu öyle kırdığıma üzüldüm.
Yakınlaştığım kız da yakın arkadaşımdı onla da ilişkim bir daha eskisi gibi olmadı.

Salakmışım[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Doo_m, 27 Ocak 2005 00:55 tarihinde demiş ki:
said:
darkwingduck, 26 Ocak 2005 18:57 tarihinde demiş ki:
6 7 yaşlarımda abimin boynuma bisiklet kilidi takmasına müsade etmiştim sonra anahtar kilidi açmayınca boynumdaki fosforlu yeşil kilitle demir testeresi aramıştım bütün mahallede..sonrada kesmiştik

güsel walla ne fantezi..

bdsm[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fiona, 15 Ocak 2005 20:05 tarihinde demiş ki:
benim bi arkadaşım polisin adını imdat sanıyomuş hani polis arabalarını önünde imdat yazıyo ya...

Çok afedersiniz ben buna PUHAUHAUA diye gülmek istiyorum, ki güldüm =)[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 27 Ocak 2005 01:17 tarihinde demiş ki:
said:
Doo_m, 27 Ocak 2005 00:55 tarihinde demiş ki:
güsel walla ne fantezi..

bdsm

Penth ahahahhahahahahaahha =))))[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
voic3, 28 Ocak 2005 06:00 tarihinde demiş ki:
bdsm ?

bondage sado mazo[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
freddy12, 01 Temmuz 2003 00:00 tarihinde demiş ki:
yaw bana secound of age var dedıler oside emımız olamdına serveıs lerınge gesteır odlunu
Sosyal ağlarda paylaş

benimde yaptigim en buyuk aptallik bi gun dukkanımızda bi kadın bana saldırmısti. az kaldı tecavüz edicekti bana. bende daha tabi yas 16-17 korkup dukkani bile kadina bırakip kacmistim. kadinda sonra hic konusmamisti benle. aptal iste hazir firsat. tobe tobe :lol:[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...