Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık MSI R9 390X ve i7 6700k

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

Abi sen kaşındın ya sdfs. Kusura bakma.

89 dolar fark var 390 ile 390x arasında amazonda.

kartlar arasındaki fark ise sadece şu gözüküyor:

Core Clock: 1000 MHz (Silent Mode), 1040 MHz (Gaming Mode), 1060 MHz (OC Mode)

vs

Core Clock: 1050 MHz (Silent Mode), 1080 MHz (Gaming Mode), 1100 MHz (OC Mode)

Çok çok gereksiz x versiyonu. 89 dolara değmez.

Çok çok gereksiz bir post bence. Ürünün (sence) gereksiz oluşu fiyatı baltalamak için bir etken değil, sen ürünün kendisiyle ilgilenmiyorsun. Sence x versiyonu gereksizse almazsın, olur biter. Fiyatta bir sıkıntı yok.

Kimisi overclock sever, overclock'un fabrika çıkışından bu şekilde olması da hem stabilite, hem garantiyi bozmama açısından önemli. O 89 doların da bir kısmı premium ürünlerde olan market skimming, bir kısmı dediğim faktörler.

Diğer arkadaşlar ise bilgi istemek konusunda haklı. "İlgilenen ÖM atsın tek tek söylerim" demek şımarık bir haklı çıkma çabasından başka bir şey değil. Buraya ilan veriyorsan ilanı da mümkün olduğunca detaylı vereceksin. Forum burası, biri soru soracak, sen ona cevap vereceksin ki başka ilgilenen ve aynı şeye takılan varsa tekrar sormayacak falan. Yoksa git Sahibinden'e aç.
Sosyal ağlarda paylaş

Forum alanındayız. Ürün hakkında kendi fikrimi yazmışım. Bunun kendi fikrim olduğunu da belirtmişim. Fiyatı baltalamak için sağa sola da link vermemişim.

Gereksiz olduğuna katılmıyorum. Zaten yazmayacaktım ama kendisi yaz dedi. Ben de fikrimi yazdım.

Sahibinden.com gibi satış odaklı bir yer değiliz. Bence senin postun gereksiz olmuş. Daha nice baltalar dönerken burada.

Birbirimizin fikrini sormadan da mesaj atıp, düşüncelerimizi paylaşıyoruz bu forumda.

İYİ FORUMLAR.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...