Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Fantasy Basketball 2015/2016 - 9. Sezon

khala

Öne çıkan mesajlar

ben maçta olucam, stadda internette çekmiyo pazar çok sıkıntı olur. pazar sabah veya pazar dışındaki her gün olur bana. stadda internet çekse yine olurdu bana ama çekmiyo edge bile. veya pazar maçtan bir bucuk saat sonraya falan olursa da olur bana. gider wifi olan bi yer bulurum.
Sosyal ağlarda paylaş

yusema said:

khala said:

Cumartesi öğlen güzel olur sanki. Yusema uydurabilecek misin?

abi kardeşim askerde onu ziyarete gidicez cumartesi, biletler filan alındı mümkün değil,benim için pazar akşam maçtan sonra olabilir yada perşembe cuma akşamı

Mobil uygulama yok mu?
Sosyal ağlarda paylaş

khala said:

Derbi günü olmaz. Cuma gecesi yapalım artık zorlasın herkes şartlarını.

olm bu ne demek lan derbi günü olmaz. komple blokluyorsun günü yani bi de... hayır maça gidecek olsan eyvallah.

saat 4 ile 10 arası olmaz desen eyvallah. 10'da başlar 12.30'da falan bitiririz mesela. ama yok komple olmaz ne demek. pazar millete en çok uyacak gün sonuçta
Sosyal ağlarda paylaş

khala said:

Dediğin gibi olabilir.
Sabah seçeneğimiz yok maalesef Öncü'ye uymuyor.

Cumartesi ya da Pazar akşamı seçeneklerimiz var önümüzde. Çoğunluk hangisini söylerse onu seçeceğiz mecburen gelecek haftaya kalmamamız lazım.

lan bi dakka amünyum.. benim pazar 9'da zaten draft'ım var. unutkanlıkda yeni çığırlar açıyorum asdufdashf.
Sosyal ağlarda paylaş

cumartesi 10'da draft'im var. (yıllardır oynadığımız kişiler, özen göstermeme, iptal etme şansım da yok) cuma ve pazar komple uygun bana. cumartesi da akşam öğleden sonradan akşam 8'e kadar tamamım.

edit: herkesin yazdığına baktığımda pazar günü maç dışında şikayet göremedim. maç 9'da bitiyor. 11 hafif geç olabilir ama 10.30 ideal olabilir. stada giden arkadaş bile yetişebilir, 1.5 saati olacak. 10.30'da başlarsa 1'e kalmadan biter ki, pazartesi iş günü için çok da aşırı geç olmamış olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...