Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunda kulanılan terimler ve anlamları

Wolcan

Öne çıkan mesajlar

cus: cursed upgrade scroll
nus: normal upgrade scroll
bus: blessed upgrade scroll
nes: normal enchant scroll
bes: blessed enchant scroll
ap: attack point
dp: defense point
xp: experience
ks: kill steal
paper mage: mp'e abanmış mage
pet mage: int'e abanmış mage[signature][hline]Firearrow the Archer
When you see me.
Prepare yourself to die.
If you don't prepare yourself to die.
I can do it for you
;)

[Bu mesaj rockncoke tarafından 24 Ocak 2005 23:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle teşekkürler rockncoke

Kullanılan terimlerin neler olduğunu bilmiyorum o yüzden neyi bilip neyi bilmediğimide bilmiyorum.

----------------------------------------------------------------------
Bana sorarsan hepsini biliyorum :) Çünkü ne olduğunu bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

OMG! lol Nop
aman tanrım
ehuehueheu
Sorun diğil...
Cya... (bunu unuttum bende harbiden ya ama see you later gibi bişi çıkma anında herkes birbirine cya dio)
Rofl(bide bunu bende öğrenmek istiyorum) :)
Ks:karısma(emir ve yapma anlamında gercek anlamı ile de kullanabilir)açılımı exp stealing gibi bişey
We -first- here... ilk biz burdayız genelde party kavgaları sonucu söylenen bi laf otomatiğe de bağladılar ya bu lafı helal[signature][hline]Nos İstatistikileri;
Np:800 Manner:376 Staff:Lupus Lvl:5x icemage
3 kekuri ring bulmustur bi kere hacklenmiştir.
Abyss dungeon da 897621 kere ölmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 25 Ocak 2005 01:02 tarihinde demiş ki:
nope = Hayır/yok
Maalesef= unfortunately

sözlük açmana gerek yok kullanılan anlamını yazıyoruz oraya.

mesela senin iq seviyeni düşük biri olarak varsayalım ve dialog şeklinde gösterelim istersen.

şahıs 1- do u have an extra bla bla?
şahıs 1- nope sorry

cümle içindeki anlamı maalesef oluyor aslen no kökenli emmevelakin kibarca yok demek oluyor buda türkçemizde maalesef e tekavül ediyor ve kalıyorki henüz çözemedigim bir nedenden dolayı 2 forumda birden benimle ugraşmaya çalışan bir şahs-ı farfaranın ukalalık mücadelesiyle boguşmak zorunda kalıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

aman kır...
biz ing. bilmiyoruz zaten kurusıkı sallıyoruz burdan. git biraz pratik yap sonra gel öyle 2 kelime ögrenip burda gagalamakla olmuyo olaylar. karşındaki kişinin kim oldugunu bilmeden tavan yapmışsın kendini övercesine şöyle yaptım böyle yaptım anlatıyosun. bi sen ing. egitim gördün bi sen bitirdin üniyi başka kimse yok memlekette senin statünde.

kaldıki hergelenle ugraşan sensin aç bak forumlara ilk kim atlamış lapin gibi gör kendini.

[Bu mesaj Hasanmezarci tarafından 25 Ocak 2005 03:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ben artık burada yokum,zaten yeterince gıcık olan insan vardı,rahat etsin herkez.
http://forum.paticik.com/view.php?id=109485
Konu baslıgını secisin ve anlatısın,nickin,süper,gercekten süper uber kültürlü bilgili bir insansın.Senınle dalga gectigim icin özür dilerim.[signature][hline]Oyunların Kralı Briç
Kralların Oyunu Poker
Sosyal ağlarda paylaş

kimseyi ezicek halimiz yok birader kendin atlıyosun laf sokma amacıyla sonra tıkanınca aman ezme aman bilmem ne , son üste çıkma çırpınışlarını yapıyosun. insan gibi konuşuyoruz şurda hemen bi sivrilik yapma durumda hissediyorsan kendini onu senin komplexli bünyene veriyorum, belki ultimadan nebuladan tanıyan vardır ben unholy. nicki gırgırına yazdım yazıda gırgırına bir kısmıda bilgilendirme amacında yazılmış bir yazı benim konuşma tarzımda bu şekildedir. gayriresmi bir alanda gayriresmi bir şekilde konuşuyoruz eger sen bunları bir insanın kültür seviyesine yorabilecek kapasitedeysen gittim dedigin üniversite yıllarında kendini geliştiremeden mezun olmuş bir şahısmışsın en azından sosyal ilişkilerinde. eglence olsun diye laf sokmaya çalışsan onuda anlarım ama seninki biraz tehlikeli boyutlara varmış ego tatmin etme ve dikkat çekme amacı güdüyor. neyse bu tartışma fazla uzadı devam ettirmek yada ettirmemek senin elinde nerden laf atarsan ordan cevap yazarım. bence forumun sahibi arkadaşa ayıp etmeyelim bundan sonra tartışıcaksan özel mesaj aracılıgıyla tartışalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...