Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FM ve Cm deki kıl bir olay

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

ya ne zaman cm oynasam ilk yıl şampiyon olduğumda kesin ikinci yıl feci kötü geçiyo...ve şu anda fm oynamaya başladım ondada aynısı oldu ya...kırmızı kart manyağı yapıyolar takımı....bu bir bug mı yaws? ilk yıl şampiyon olunca 2. yıl takımın devamlı kötüye gitmesi vs..[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

15 sezon oynayip 15 indede sampiyon olan sayili adamlardanimdir. mike mudd diye bi tip cikmisti oyunda adamin tum statlari 20 idi[cm 3 ten bahsediyorum ronaldo 21 yasinda falandi daha ronaldinho 17 mi ne] ac milanda oynuyodum. weah falan olmustu heralde :P resrve takimda rivaldo ronaldo carlos falan herkes ordaydi[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Then come and wrest with the best
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten de antrenman programı silinmiş...baştan yaptım...biraz daha iyi sanki ama oyuncular fazla agresifleşti...kırmızı kartlar havada uçuyo...ama şu an biraz daha iyi ilk yarı bitiyo ve ligde 2. nasıl oluyosa...geçen sene yenilgim yoktu ya neyse...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darklight1903, 26 Ocak 2005 15:22 tarihinde demiş ki:
15 sezon oynayip 15 indede sampiyon olan sayili adamlardanimdir. mike mudd diye bi tip cikmisti oyunda adamin tum statlari 20 idi[cm 3 ten bahsediyorum ronaldo 21 yasinda falandi daha ronaldinho 17 mi ne] ac milanda oynuyodum. weah falan olmustu heralde :P resrve takimda rivaldo ronaldo carlos falan herkes ordaydi

Milan'la olmasan ayip...[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...