Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arabanizda BULUNSUN

Doo_m

Öne çıkan mesajlar

Mutluydum.
Kız arkadaşımla bir yıldan beri nişanlıydık ve evlenmeye karar
verdik. Ailem bize her türlü yardımı yaptı, arkadaşlarım
cesaretlendirdiler ve kız arkadaşım rüya gibiydi!!
Fakat beni rahatsız eden bir şey vardı;
nişanlımın küçük kız kardeşi.
Müstakbel baldızım açık-saçık giyinen yirmi yaşında bir afetti. Ne
zaman yakınıma gelse öne egilip iç çamaşır şovu yapardı. Bunu
başkalarının yanında yapmadığı için temkinli olmalıydım.
Bir gün baldız düğün davetiyelerini kontrol etmek için beni yanına çağırdı. Yanına vardığımda yalnızdı; yakında evleneceğimi,
bana karşı engelleyemediği ve engellemek istemediği duygu ve arzularının olduğunu kulağıma fısıldadı.
Kendimi ablasına adamamı ve evlenmeden önce benimle yatmak
istediğini söyledi. Söyleyecek bir kelime bulamadım. Tamamen şoke olmuştum.
"Yukarı yatak odama çıkıyorum ve eğer beni istiyorsan yukarı gel" dedi. Afallayıp kalmıştım, merdivenleri çıkarken
arkasından şok içinde bakıyordum. Merdivenlerin sonuna vardığında pantalonunu çıkartıp aşağıya bana doğru fırlattı.
Bir kaç dakika öylece kalakaldım. Sonra arkamı dönüp ön kapıya doğru yürüdüm. Kapıyı açtım ve evden çıkarak arabama
doğru yürümeye başladım ki, Müstakbel kayınpederim dışarıda bekliyordu.
Gözyaşları içinde sevgiyle bana sarılarak,
"Küçük sınavımızı başarıyla geçtiğin için hepimiz çok mutluyuz,
kızımıza senden iyi bir damat bulamazmışız. Ailemize hoşgeldin."
dedi.

Not: Hikayenin ana fikri...
Siz siz olun, prezervatifiniz daima arabanızda dursun...[signature][hline]**Ben acilarin çocuguyum... Ne Mc'den yiyebildim , ne Adidas giyebildim..**

Only.Fenerbahçe..
Sosyal ağlarda paylaş

bu daha önce yazılmıştı , ozamanda gülmüştüm , şimdide gülüyorum :) çok komik bu ya :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

:-D güsel, evlenmeden önce herkes böle bi oyun oynamali müstakbel e$ adayina =)
(birden kendi hikayeni annatiosun sandim ya..=p )[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
başroller: bigecan tolgahan
b:ya tolgiişşş ya bu kazağın çok benzerinıı akmarkaz homestore da da görmüştaam senca hangisini alıyam? ama bunun yakasa daha güzel yaaana tommyy bayrağı büyük üstündeki bakasanaaa
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız....
Sosyal ağlarda paylaş

höhöh yani benim gibi evlenmek istemeyen biri direkt yatardı o kızla valla gözümün önünde canlandı olay kızın pantolonunu attıktan sonraki halini bile hayal ettim uf fazla coştum bu bayramda playboy mu oluyorum nedir[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahaha arabada bulunsun olayini yeni anliorum gece gece olmayan kafada jeton zor düsüyo ya! :-D 2 kere okumak gerekiomus demekki.. mmhhh..[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
b:ya tolgiişşş ya bu kazağın çok benzerinıı akmarkaz homestore da da görmüştaam senca hangisini alıyam? ama bunun yakasa daha güzel yaaana tommyy bayrağı büyük üstündeki bakasanaaa
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız....
Sosyal ağlarda paylaş

daha öncede görmüştüm acaba erkekliğini zaafını sömüren anne babayımı dövsem yoksa iradesiz adamımı karar veremedim hala. Ama adamı dövmekten yanayım. Dövmesem bile bir iki söz etmek isterim heh.[signature][hline]''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dungeon_Master, 23 Ocak 2005 01:07 tarihinde demiş ki:
ilk defa aramaya inandım..

Sizde inanın..

artik topic tekrar acildiktan sonra aramaya inanmayi neyleyelimm =P[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
Sosyal ağlarda paylaş

dövecen adamı tabe hazırlıksız ykalandığı için. hazırlıksızsan bekletmecen kızı prezervatifin yanında olsa da olmasa da yatacaksan yatacan aaa bu kadar[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dungeon_Master, 23 Ocak 2005 01:07 tarihinde demiş ki:
ilk defa aramaya inandım..

Sizde inanın..
yeterince inanmamışsın :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İlk okudugumda da gulmustum bu ucuncu ve yine guldum, ne diyim ya komedi =)

Tabii bunun gelecek versiyonunda arabayı hırsız falan soyar vs vs =P[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...