Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce.. 24/7 Experience kasmak mı? Eğlenmek mi?

Gangren

Öne çıkan mesajlar

mmorpg oyuncularin % olarak cogu pvp ister..yani ben oyuna giriyim gunesin batisini izliyim vs diye dusunen oyucular azınlıktır..lvl kasmak wow da zor 1 haftada lvl 60 olanlar gunde 10 + saat oynayan oyucular ve en onemlisi tecrubeli oyuncular..yani ben sadece lvl kasacam diyen adam oyuna girdiginde 1-2 haftada lvl 60 olamaz oyunu ogrenme olayı var nerde xp kasacagini belirlemen gerekiyo vs..yani oyuna sadece lvl 60 olmak ve pvp amaciyla giren bile rahat 1 bucuk ay xp kasacak..yani beni baglasalar gunde 10 saat bi oyun oynayamam ama ben en kısa zamanda lvl 60 olmayı dusunuyorum benim hedefim 3 ayda falan template imi tamamliyim(armor silah vs dahil)sora olabildigince pvp yapmak savaslara katılmak..bi de sunu ekliyim xp kasmanin eglenceli sekli olmaz olamaz sonucta hep ayni seyleri yapacan her yerde okuyorum bi quest e gtmek vs saatleri buluyomus saatler harcarayarak bi quest yapmak eglenceli olamaz..bole oyunlarda eglence lvl 50+ dan sora baslar..ne biliyim bi grup toplarsin dusman lara saldırısın ya da ekrana sıgmayan yaartıklara saldırırsın eglence budur yoksa 2-3 kisi toplanip bi quest yapmak her ne kadar basta zevkli gelsede sora bayar..bole oyunlari cok severim yıllardır oynuyorum her turlu quest vs olayına girdim hic biri zevk vermedi dedigim gibi arkadaslarinla gitsen bile goreve yollarda gecen zaman vs bi sure sora bayıyo..yani kucuk bi ornekle acılarsam gorevi aldınız gidiyosunuz goreve..gittiniz xp inizi aldınız itemlar falan lootladınız..geri donusu vs bi sure sora oyun zehir olur ben belli bi yer belirledikten sora 3-5 saat orda xp kasıyım lvl atlayınca train vs ne gerekiyosa yapiyim bana daha cok zevk veriyo bi sure sora robotlasıyonuz zaten gorev bitince ee simdi ne olacak demiyosunuz..

bu yazdıklarimi sacma bulan olabilir ama onlarda heyecanli oldugu icin su an bazilari oyuna girdiginde bile heyecanlaniyo zevk alıyo ama bu heyecan bikac ay sora azalacak..ben osi de uo a basladigim zaman iskelet kesmekten zevk alıodum sora bu ne ya demeye basladim(ornek olarak)

sole biside demiyorum wow in questleri berbat vs ama yani ne kadar zevkli olabilir ki?sonucta herkesin amacı lvl 60 olmak degil mi?questlerle okadar ugrasacaginiza her gun ayni seyler yaparak en kısa zamanda lvl 60 olmak bana daha mantıklı geliyor..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lind3r0th, 25 Ocak 2005 13:20 tarihinde demiş ki:
üle stonetalonda lvl 35ken ne kesıcem ben goblinmi örümcekmi chimeramı :D

35'te hillsbrad te işin olmamali ki stonetalon da olsun
Stonetalon 18-27
Ashenvale 21-28
civari hillsbrad da öldürme olasiliğiniz çok yuksek onu kastettim sinir bozucu olabiliyor bazen
Sosyal ağlarda paylaş

en başta lvl 40 kadar falan geyik yaparsın, oyunun tadını çıkarır, rp falan yapmaya çalışırsın... ama 40 dan sonra gaza gelirsin, hep birilerine yetişmeye çalışır kasmaya başlarsın. işte asıl eğlencenin başladığı yer, yani 60. lvl dan sonra bir numara olmaya çalışırsın.
ehehhe, bu yüzden sosyal hayat 0 a iner. ben sosyal hayatı bırakamayan bi tipim, 60 olmam 1 yılı alır healde :D siz gidin ben arkadan geliom :)
Sosyal ağlarda paylaş

İlla oyunun en zevkli kısmı level 60'dan sonra mı başlar? Zannetmem.
Oyunun en zevkli kısmı bence... EU Retail'de ilk karakterini açıp, ekranını ayarlayıp, kahveni alıp, koltuğuna kurulup, ilk yaratığını kesintiğin andır :)

Tabi sonra aşırı yüklemeden dolayı veya Türk Telekom dalgıçlarının yine bir kabloyu koparmasıyla disconnect olmak ise en sıkıcı ve sinir eden an olabilir..[signature][hline]Fear Me..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gangren, 25 Ocak 2005 20:25 tarihinde demiş ki:
İlla oyunun en zevkli kısmı level 60'dan sonra mı başlar? Zannetmem.
Oyunun en zevkli kısmı bence... EU Retail'de ilk karakterini açıp, ekranını ayarlayıp, kahveni alıp, koltuğuna kurulup, ilk yaratığını kesintiğin andır :)
evet kesinlikle doğru oyunun en zevkli kısmı budur düşündükçe içim ısınıyo[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

evet gallıba osıra ekrana mol mol bakmakla kalacam nenedır
bunu sune dıye.galıba ılk ısım gordugum ılk seye allah allah nıodalarıyla saldırmak olacaktır.ılk nerde cıkıyoo car sehırdemı _?
ben o sehrın cıkıs kapısını bulana kadar baya bı saat gecer heralde oyyy oyy la ner ser acıldıgı war nede cdnın getırıldıgıbana off off[signature][hline]Power of Turks
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaslar yazıdıgımı okumadıysanız bi okuyun o olaylar ilk hafta olur belki 2. haftada olur ama 2. haftadan sora olmaz..yani 1 ay sora lvl 50+ lar cıkmaya baslar herkes onu kestim bunu sole yaptım muhabbetine girer..internetten hordevsalliance savaslari goruruz50vs50 falan ozaman yok ben oyuna giriyim ilk yaratıgımı oldureyim yanim da kahve olsun vs bunlar yalan olur..bole oyunların mantıgı sudur bunuda unutmayın kim daha cok oynarsa o daha guclu olur mantıklı olanda budur zaten ben 5 saat oynarım gider biri 15 saat oynar ben ne kadar ugrassam da o adamdan ii olamam ki? bunları dusunurek oynayın bu oyun nebula degil ki gm .. ol oyuna gir 1 saat oyna bi kac adam kes cık? ole oyun istiyosanız cs:source oynayın :)15 saat oynayanın daha cok gold u olur daha item i olur daha ii pvp yapar vs vs..

bi de ben sosyal insanim cok oynayamam olaylarina girmeyin kimse inanmaz..ole diyen cok kisi gordum benden daha cok oynayan..lvl 50+ oldugunuzda gidip bi adama ölün(dediginiz gibi az az oynayarak) sora kendinize soracaksanız benim bu adamdan neyim eksik diye sorunun cevabini buldugunuzda bi kac hafta gectikten sora oyunda gecen zamanınıza bakın sosyal hayatın falan yalan oldugunu gorursunuz..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar herkes sizin gibi düşünmek zorunda değil :)

Ben şahsen arkadaşımla geyiğine duel yapmaktan çok zevk alırım, raid yapmaktan da.
Yani MMORPG oyuncuları için diye bir genelleme yapmayın bence, hepimiz oynadık, bazılarımız hala oynuyor. 50 vs 50 raid demişsin, hoş güzel, ama bundan zevk almayanlar olabilir veya dediğim gibi guildi ile abuk subuk eğlencelik iş yapmaktan daha çok zevk alanlar da olabilir.[signature][hline]Fear Me..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya 180 lvl olsun ölene kadar kasarız işte mis gibi hem bütün skill leride full leriz olur biter ben böyle isterim :D :D :D[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

sosyal hayatımın bıtecene daır uyarılar aldım.her ne olursa olsun ben cıkıp bır kafede kemal bugun 5 lvl ustum adam geldı yanına adam al ole kesem senı dedım we kestım gıbı muhabbetlkerını yapmassam olmaz.asıl haz bunları bırılerıyle paylasmaktır.
sosyal takıntılar cıdden azalır ama tumden ekrana yapısacamı sanmam. en azından sımdılık ekranın yanı basında duran bı su sısesı bıde bos sıse yok:)[signature][hline]Power of Turks
Sosyal ağlarda paylaş

ya yukarda dedigim gibi olay bi sure sora o eglence dediginiz seyler sıkıcı gelecek yani ne biliyim banada ilk basta gunbatisi falan zevk gelir sohbetler bilgi alisverisi tamam bunlar zevkli seylerde gunde 3 saat oynuyosa nbunları mı yapacan hep sonucta pvp kacınılmaz oluyo..duel demisin de duel de arkadasin misal seni yenecek ooo nasi kodum diye 1 hafta konusacak sora yeterr ulan diyip oyuna sarıldıgından bi de bakmisin oynanma suresine .... :)bide duel demisinde alliance alliance e saldıramıyo diye biliyorum(horde da) duel vs falanda olsa?

zevk olayına donecek olursak bende oynadıgım oyundan en yuksek seviyede zevk almaya calisiyorum kac defa tipini begenmediginden karkateri silip tekrar acıyorum..her yeri gezerim vs ama yani bunlarda hergun yapılmaz ki ne biliyim bi mmorpg de pazar gunude bogaz havasi almaya gidelim diyip ortaköy e gidilmez ki :)questlerin zevk vermedigini asıl olayın pvp oldugunu gecte olsa anladim umarim sizde cabucak anlarsiniz..kaybettiniz zaman sizin oyundan sogumanıza neden olur nedenine gelecek olursak simdi atiyorum siz kendi zevkinize gopre 3 ay da lvl 60 oldunuz sora ben kralim diye bi savasa gidersiniz bi de bakmisiniz dksinda yerdesiniz..sora ben nerde yanlis yaptım sorusunu kendinize sordugunuzda cidden gecen zamanin degerini anlarsiniz..
Sosyal ağlarda paylaş

ozaman sana sole dıyeyım madem ılerde sıkacanı dusunuyosun.
ben wc ft uzun suredır oynadım orjınalını alamadım ama landan baya bı atıstım.kayserıde uzerıme oyuncu yoktur 1 kısı harıc.gercı burdakı oyuncuların dıger yerdekılerden assa bı sevıyede olduna emınım cunku ben burda pek fanatıklerı fazla degıl. wc rof caostan berı teketek yenemedıgım tek adam war gercı cok olsada bıse farketmez ben butun oyunlarımdan haz aldım hatalarımı nerde kaybetıgım anı ızledım tartıstım oynamak we tartısmak bana haz verdı bu oyununda ole olacana emınım.
dıger oyunlarda pvpde cok yenıldım carımın eksıklıklerını hatalarını gordum uzuldum yaptıklarıma ama gel gorkı ben o carla gezdım dolastım arkadaslıklar kurdum geyık yaptım vs bunlar bana haz werdı eskılerı yad etmekte way be hatırlar mısın bı zaman sole bıse olmustu sole yapmıstık demek te guzel.
ne adammıs ıkımızı mob gıbı kestı falan bunları konusmak yasamak elenmek guzel gelıyoo bana.[signature][hline]Power of Turks
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse ki blizz çalışanları herşey pvpdir mantığıyla yola çıkmamış WoWu geliştirirken. WoWun esas özelliği alternatif oyuncu kitlesine ulaşabilmesi. Herkes için bir şey var. Zaten söz konusu server çeşitlerini biliyorsunuz pvp, pve, rp.

Paso quest yapmak da bayar, habire pvp yapmak da.

Kendime oynarken en çok ne yaparken eğlendim diye sorduğumda; dandik bir pearl clasped cloak yapmak için gereken inciyi bulabilmek için loch modanda göle dalıp dalıp young(adı bu muydu)kesmiştim ve feci eğlenmiştim. Sonra anladım benim bu oyunda en çok hoşuma giden şeylerden biri yüzmekti. Retailda yüzebildiğim her yere yüzücem.:D

Ayrıca, neyse ki çevremdeki arkadaş(oyuncu) kitlesi bir adamı, ben olurum başkası olur önemli değil, kesince 1 yıl boyunca herkese anlatacak adamlar değil. Ne de ben, biri beni kestiğini herkese anlattığında delirip oyuna kasacak değilim. Oynadığım adamların olgun olması oyundan aldığım zewki zaten arttırır. Bu da bana yeter.[signature][hline]Sidious: Vader
Vader: Yes Master?
Sidious: I love you
Sosyal ağlarda paylaş

Yüzmek dedinde, The Great Sea'ye daldım ben, açıklara ama baya.
Gittim gittim gittim gittim gittim, sonra baktım fatigue iniyor bööle deli gibi, boğuldum ve dibe ULAŞAMADIM.
Ne yaratıklar koymuştur Bliz oraya varya, easter egg olarak..

Edit: Undeaddim tabi :)

[Bu mesaj Gangren tarafından 26 Ocak 2005 03:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...