Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir kac Bug Sorunu

wolcano

Öne çıkan mesajlar

lamblara tame basılıyo all release edilip tamer 100 leniyor.
bronz elementi ceseti kestikten sonra başka iron ıngot çıkıyor
Flam sanet kal vas koşarak atiliyor.
flam sanet atildiktan sonra player a bomba krim etme olayi
tailor bugu var sürekli tekrar yap diyosun sonra takir takir tailor kasiliyor bu bug nasil kapatabilirim acaba.?[signature][hline]Lutfen Internet Explorer Ayarlarinizla Oylamayin " Gidiyorum " Topiçleri Orjinaldir.Her hangi Bir Mesuliyet Kabul Edilmiyor. ( Bu senenin Modasi Bu heralde) [ Ben Gidiyorum ]...
Sosyal ağlarda paylaş

lamb ve sheep tamingi 100.1 e cikarirsan o hallolur
bronze elementi earth elemental ustunden yapmissindir onun lootuyla alakali bisey lootunu degistirirsen oda degisir.
freeze time ayarlariyla oyna magery scp lerinden
kim kimi kime crim ediyor daha iyi aciklarsan yardimci olurum
delay time koy yada bi giysi yapimdayken digerini yapamicak sekilde ayarlarsan o sorunda hallolur[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Then come and wrest with the best
Sosyal ağlarda paylaş

the coder halisin biraz aradim ama anlamadim denedim bazi buglar cözdüm bu unicorn bug cözemedim tek o kaldi.[signature][hline]Lutfen Internet Explorer Ayarlarinizla Oylamayin " Gidiyorum " Topiçleri Orjinaldir.Her hangi Bir Mesuliyet Kabul Edilmiyor. ( Bu senenin Modasi Bu heralde) [ Ben Gidiyorum ]...
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bomba olayi söle Ben sana flam atiyorum sonrada bombayi altinda patlatiyorum ve guards yazityorum crim oluyosun yani benim crim olmam lazimken sen crim oluyosun bu bug böle bişi.[signature][hline]Lutfen Internet Explorer Ayarlarinizla Oylamayin " Gidiyorum " Topiçleri Orjinaldir.Her hangi Bir Mesuliyet Kabul Edilmiyor. ( Bu senenin Modasi Bu heralde) [ Ben Gidiyorum ]...
Sosyal ağlarda paylaş

Şehir içinde exp lerin atılmasını engelle.

İlgili scp i bul :

on=@dclick bölümüne

if (strmatch('region.type','gz') // gz yi salladım
src.sysmessage Atamazsinnnnnnnnn
return 1
endif

gibi bişey ekle oke[signature][hline]harvester, 23 Ocak 2005 05:30 tarihinde demiş ki:
annenle baban akrabamı ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darklight1903, 24 Ocak 2005 14:47 tarihinde demiş ki:
freeze time ayarlariyla oyna magery scp lerinden

I ıh. Bunun çözümü sanırım , ilk seviye büyüleri ile diğer büyüler arasında farklı delay itemleri vermek .[signature][hline]harvester, 23 Ocak 2005 05:30 tarihinde demiş ki:
annenle baban akrabamı ?
Sosyal ağlarda paylaş

oda doguru ya dedini yaptim itemb3.scp icinde Explosion buldum ekledim ama olmadi

[ITEMDEF 0f0d]
//Potion (Purple)
DEFNAME=i_bottle_purple
TYPE=T_POTION
TDATA1=0
RESOURCES=i_bottle_empty
WEIGHT=1
DESCRIPTION=Potion (Purple)(Explosion)
SUBSECTION=Potions
CATEGORY=Provisions - Alchemy & Magic

ON=@Create
MORE1=s_explosion
MORE2=0.1

ON=@DCLICK
IF
RETURN 1

if (strmatch('region.type','guards')
src.sysmessage Bunu Gz İcinde Kulanamasiniz.
return 1

ELSE
SRC.NEWITEM i_mem_exp
SRC.ACT.EQUIP
SRC.ACT.TIMER 2
ENDIF

Scirpt bu vallaha Denedim atiliyoz gz icinde.[signature][hline]Lutfen Internet Explorer Ayarlarinizla Oylamayin " Gidiyorum " Topiçleri Orjinaldir.Her hangi Bir Mesuliyet Kabul Edilmiyor. ( Bu senenin Modasi Bu heralde) [ Ben Gidiyorum ]...
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Boyle yap]ON=@DCLICK
IF
RETURN 1

if (strmatch('regiontype','r_britain') || (strmatch('regiontype','r_minoc') || (strmatch('regiontype','r_moonglow') // vs yap
return 1

ELSE
SRC.NEWITEM i_mem_exp
SRC.ACT.EQUIP
SRC.ACT.TIMER 2
endif
endif[/spo][signature][hline]harvester, 23 Ocak 2005 05:30 tarihinde demiş ki:
annenle baban akrabamı ?
Sosyal ağlarda paylaş

o adamin crim olma nedeni flam sanct buyusunun 2x2 yard alana melee ve o tur atacklari geri yansitmasidir. explosionu ranged attack gibi gosterebilirsen o sorun hallolur

bide flam sanet uus sanet rel sanet degil
flam sanct
uus sanct
rel sanct

sadece o buyulerdemi freeze time kalkiyor yoksa hepsindemi[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Then come and wrest with the best
Sosyal ağlarda paylaş

[ITEMDEF 0f0d]
//Potion (Purple)
DEFNAME=i_bottle_purple
TYPE=T_POTION
TDATA1=0
RESOURCES=i_bottle_empty
WEIGHT=1
DESCRIPTION=Potion (Purple)(Explosion)
SUBSECTION=Potions
CATEGORY=Provisions - Alchemy & Magic

ON=@Create
MORE1=s_explosion
MORE2=0.1

ON=@DCLICK
IF
RETURN 1

if (==1)
return 1
ELSE
SRC.NEWITEM i_mem_exp
SRC.ACT.EQUIP
SRC.ACT.TIMER 2
ENDIF[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

neden calişmazki bu içat yahu şaştim kaldim he.The coder abi Bu R3rc4 sphere kurudum calişti ama 2.0.3 clientlede girmiyor Siz hangisini tavsiye diyonuz.He az da unutuyodum ya nebula scriptleri içinde başka bug bilen varmi mesele unicorn bug var spwanda char olarak cikiyor ya bu sorunlari nasil ayarlicaz acaba The coder abimizin verdigi logout scripti cok manyak bir script harika işe yariyor.

[Bu mesaj wolcano tarafından 26 Ocak 2005 17:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bombaci_niyazi, 26 Ocak 2005 19:35 tarihinde demiş ki:
tailor bug unu nebula da vardi parali olmadan once 30 a kadar oyle geliyor ama ondan sonrasi zaten gelmiyor

noldu serverler paralı olunca bugları kendi kendini yok falanmı ediyo cevap verirken biraz düşün yok paralı oldu cart oldu vs. vs...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar varsa bildiniz buglari kapatalim lütfen yardimci olun.[signature][hline]Lutfen Internet Explorer Ayarlarinizla Oylamayin " Gidiyorum " Topiçleri Orjinaldir.Her hangi Bir Mesuliyet Kabul Edilmiyor. ( Bu senenin Modasi Bu heralde) [ Ben Gidiyorum ]...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...