Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kafayi yicem.. pLs yardim..

Crossius

Öne çıkan mesajlar

Oncelikle merhabaler scp yazmak vs vs bunlar icin evimde yani bilgisayarimda Yerel bi server kurayim dedim... Cafe de vs vs kurdum ama evde bos zamanlarimda cafede para harcamamak icin daha rahat olur diye dusundum. Evde kurdum Cd'sinide yukledim hersey hazir sphere 55i Win32 Kurdum Axis de kurdum Accler hazir Tum Clientlerde elimde ama anlamadim Server i calistiriyorum.. Tamam hata yok...! Client ten de giriorum Pass ve acc de de hata yok... Server i goruyorum Ama bir daha tikladigimda "CONNECTION" Yazisi gelio ekranima ama baska bisi olmuo... Server da yani Sphere Server Consolündede su hata var...

00:28:140:Client connected [Total:1] from '127.0.0.1'.
00:28:ERROR:140:Bad Msg Eat 65 bytes, prv=0c5

Ne demek ....?
Bir kac yerde ve exile da sordum Client 2.0.3 u tercih ettiler hataya ama zaten onu kullaniyoruummm. Genede sonuc sifir..
Eger yardim ederseniz Sevinirim

Sevgilerimle,
Enes Severcan
Msn: [email protected]
Yahoo MSN: [email protected]
Aim: 2351254896265[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Zuhuahah Muhaauh ne demessin...? :D
Amma adamsin daha neler bak ne dedim. Clientte server gorunuo yani pass kismi gecmis anladinmi?
Simdi sadece Connection die kalio..
Arkadasin dedigi gibi internete bagli iken evet girilio ama bi kere cikinca bi daha girilmioo ne edicemi bilmiorum belki bronx bilir.. dedik ama ses soluk yok arkadastan genede yardimlarinizi bekliom byes
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...