Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Paticik Radyo]26.1.2005 Yayını

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

olmusuz biz vitamin zaten...[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

sabah 6da da sevgilsine sarki yollayana da helal valla ne diim :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Nightwish girdiğiniz için teşekkürler arkadaşlar.

@Kender: Kusura bakma ya o gün için oyun namına hiç birşey olmamıştı ama geyiği güzeldi o günün. Birde ÖM den msn icq v.s tarzı birşey atarsan ciddi keyifli oyun organizasyonlarımız oluyor o organizsaylrın haberini sana iletebilirim. Denk düşer uygun olur beraber güzel bir oyun oynarız. İsterim party de senin gibi iyi bir oyuncu olsun.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

ehe ben bu pati radyodan istek istemeyi anlamiorm sesini duyurdugun adam sayisi 5 zaten neblim daa buyuk radyolarda istersen herkes duysun seklinde ama patiden isticeme acar kendim calarim ben olsam :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

lol[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

nayiiiiiirrrrr[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ben de sarki istiorum ozaman mumkunse:
vega:tamam tamam sustum[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Yok lan Starbucks iyidir. Bu arada bir iki saat sonra printer almaya gidicem printer ı aldıktan sonra suadiye Starbuckss da buluşalım mı?[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarımaaaaaa
Benden selam söyleyinnnnn bütün aşklarımaaaaa
süfer dres. devam =))[signature][hline]Madcat..
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşinden koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...