Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marlboro paketi icinde bocegin ne isi var?!!!?!!

Aramis

Öne çıkan mesajlar

bakkala gidip marlboro light aldim.eve geldigim yemek yedim felan sigara yakmak icin paketi actim o ne lan icinden bocek cikti?!!? oha felan dedim dusundum acaba benim uzerime yuruyoduda icine felanmi atladi diye dusundum ama imkansiz gibi duruyo.mahkemeye versem elime bisi gecermi ? yada ne ugrasiyon pasa pasa icmi diyosunuz :)[signature][hline]Xhearon UO Shard
Xhearon
Level ve irk sistemi ile aktiftir.
Sosyal ağlarda paylaş

Turkiyede ancak babayi alirdin[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçi mahkemeye gitsen mahkeme en az 2 yıl sürecekti bu durumda sen avukata ödediğin para aldığın paradan az olacağı için zarara girecektin o kdr paran küçcük böcek yüzünden boşa gitmiş olucaktı :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslinda. mc ve burger dan yemek yiyip obez olucan. sora mahkemeye vericen milyon dolarlar ordan. sora ameliyatla yaglari aldirirsin. sorada sigaraya dadanican kanser olucan ordanda bi kac milyon dolar :P sora gebericen cocuklarina fistik gibi miras kalicak heuh tabi cocuklari bu hastaliklara yakalanmadan once yapicanki saglikli dogsunlar :)[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Then come and wrest with the best
Sosyal ağlarda paylaş

Darklight1903 sigaranın üzerinde saglıga zararlıdır yazıyor onu icip kanser olunca bisi yapamassın. ama Mc Donals iyi fikir hamburgerlerin falan üstünde sismanlatır yada öldürür falan yazmıo yapsakmı acaba :)[signature][hline]Msn:[email protected]|Icq:172734901
Mail:[email protected]|Resimleri:Mayh3m'in resim arsivi
Sözlük:Haqan (kimdir, nedir, ne değildir?)
Sosyal ağlarda paylaş

Mc donalds ii bir fikir deil çünkü mc donaldsda tepsini üzerindeki kağıdın arkasında yemeklerin kalori değerleri yazıo.Onlara bakıp kilo alıp almayacağını düşünmen gerekir :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

kaybettiler zaten 2 milyon dolarmi ne her obeze odemek zorunda kaldilar :)ama sigarada eskiden yazmiyodu diye hatirliyorum yine dava acip kazanmislardi :P taktik iyide adamlarda az cakal degil hani :P[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Then come and wrest with the best
Sosyal ağlarda paylaş

O kahvenin olayı şu :

Amerika'da bi kadın kahve alıyo...Sıcak veya soğuk olduğuna bakmadan kahveyi kafaya dikiyor , tabi damağı dili falan yanıyo...Sonra dava açıyo Mc'Donalds'a...Parayı kırıyo tabi...

O olaydan sonra elemanlar uyarı koyuyorlar bardakların üzerine (:[signature][hline]Close your eyes and imagine to be without
What we take for granted every time we open our eyes...

Grieux
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 26 Ocak 2005 19:05 tarihinde demiş ki:
ama içinden sağlığa faydalı bişey çıkarsa dava edebilirsiniz

hahaha süper fikir =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...