Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok sıkıldım

tunch

Öne çıkan mesajlar

pipinle oyna
hem pipinle oynamak insanın hayal ünyasını ve ayratıcılığını geliştirebileceği gibi fiziksel ve ruhsal da bir rahastlamaya götürür
Sacramentoo Kings enstütüsünde yapılan bir araştırmaya göre boş zamanında pipisiyle oynayanlar diğer insanlara göre daha yaratıcı, daha hijyenik ve daha sakin bir hayata sahipmiş[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 25 Ocak 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
pipinle oyna
hem pipinle oynamak insanın hayal ünyasını ve ayratıcılığını geliştirebileceği gibi fiziksel ve ruhsal da bir rahastlamaya götürür
Sacramentoo Kings enstütüsünde yapılan bir araştırmaya göre boş zamanında pipisiyle oynayanlar diğer insanlara göre daha yaratıcı, daha hijyenik ve daha sakin bir hayata sahipmiş

çok iimiş ama pipisi olmayanlar???
Sosyal ağlarda paylaş

özellikle sömestr ın başından beri bilgisayarın karşısında oturmaktan felaket bir biçimde sıkılmış durumdayım bende böle vakit geçiricek bişeyler omlalı ama nerde?[signature][hline]sheref, 20 Ocak 2005 02:34 tarihinde demiş ki:
seviştik sonra konuyu kapatıp arkadaşlığa devam ettik tabi eskisi gibi olmadı illaki...
Sosyal ağlarda paylaş

Benim yerime history calis[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...