Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Upload engelemek

facundo

Öne çıkan mesajlar

yuh ya ayıp valla bırakta en azından 1 kb ile birşeyler çeksinler senden hep bana hep bana olmazki
ben filelist e üyeyim 15 gb upload var şu an[signature][hline]Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben aresten çekerken uploadı kokluyorum 6 7 yle verdigim oluyo bende milletten çekiyorum 15 16 y la bnm de imkanım olsa bende ole versem zaten bu programların amacı share yani paylaşmak bencillik yapmayalım...[signature][hline]Sen Hiç Birini Kaybetmemek İçin Kendini Kaybettin Mi ? [C.J]

Only Cla.Jackal.
Sosyal ağlarda paylaş

iide önemli olan miktar değil anlayış paylaşım kardeşliği die birşey var hepimiz bunun bir parçasıyız :D[signature][hline]Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.
Sosyal ağlarda paylaş

256k adsl im var ve ben download yaparken benden en fazla 5-6 ile falan upload yapıyolar

bunu net limiter ile kısıtlamamın hiç bi sakıncası yok ve 2 ile kısıtlıyorum

niyemi?

adam benden 5 -6 ile çekebileceği şeyi t1 lerden t3 lerden 25 ile çok rahat çekebilir

tabiki burda bencillik de denilebilir ama eğer mantıklı olursak o adamın benden değilde t3 lerden çekmesi daha iyi olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
netlimiter la en düşük 1kb da sınırlandırabiliyorsunuz
0.5 olmaz

ama su da var dc++ gibi programlarda 1kb la sınırlandırırsan hem hubdan atarlar hemde sen arama yaparken bile sıkıntı dogar
hele kanalda chat yapıcaksan hiç bulasmıcan yazılar cok geç gelir

256 adsl için upload 3 yada 4 de sınırlandırmak download u pek düşürmez ve ideali odur[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
*
karakedi, 23 Ocak 2005 20:58 tarihinde demiş ki:
süfer fikir bu bütünleştirme olayı. ben not alayım ilk fırsatta yapayım.
Sosyal ağlarda paylaş

abı bu program gercekden şerefsızlık orneyı gıbı bu porgramı kulanmıcam gerekırse download yapmıyım bole bı erefsızlıe ınsanlk dişi davramışa hayır dıyorum kulananlar sız yavas download edecenız dıe kısıtlıyonuz ya karsıdakı 1kb gorunde tr ı nasıl goruyo gozunde ?
Sosyal ağlarda paylaş

leecherlik yapmayin, baglantiniz el verdigi kadar upload etmeye calisin, unutmayin herkes upload'unu sinirlarsa/kapatirsa kimse bisey cekemez.

p2p bi nevi yardimlasma sistemidir.[signature][hline]taze bitti.

[Bu mesaj thanatos tarafından 26 Ocak 2005 21:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...