Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yavru kedi icin yardim lazim :(

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

son dakikalari, nefes alamamasi, o minicik bedeni ile rahat bir pozisyon bulmaya calismasi, aci aci miyavlamasi filan gitmiyor ne aklimdan ne kulaklarimdan

neyse daha yazmiyim ya :( yasamak istemeyen biri bile hayatta zorla tutulurken su kucucuk kediyi yasatamadim iste, butun ailesini kaybetmis ve olumle cok kucuk yastan tanismis birine koymamasi lazim ama artik her yeni olumde kaybettiklerimde film seridi gibi geciyor aklimdan, haketmiyordu su kedi coook kucuktu daha :(

resmini koydugumun durumu kotu degil ama diger kedicikte hasta, hergun goturuyoruz ilaclarini veriyoruz bari o kurtulsa, anneleri onuda atmis yuva gibi yaptigimiz yerden ki olmeden once bu garibide atmisti. su ikisini yasatabilsem baska bisi istemiyorum ya
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Yazık, anne kedinin kısırlaştırılması lazım diycem de o kadar masraf ettiniz zaten tutup da sizin yapacak haliniz yok onu da. Ama gerekli belli ki, sefil olacaklarına hiç doğmasın yavrular.

32 daire var bi zahmet onlar ilgilensin hani anneleri ile, zaten daha once cok dogum yaptigi icinde gucsuz olabilir dediler, agustos ayinda dogan kediler boyle olabiliyormus, kardesleri sari idi ve gittiler bu annesi ile ayni renk

Annelerinin davranisindanda cozebiliyoruz biraz, iki yavruyuda atti hastayken, simdi herseyi attik trmiz kutu, kilim vs yerlstirdik aksamada aldigim kulubemsi sey gelicek. Iki yavruda viral enfeksiyon dediler, dun giden cok kotu kabizdi lavman yapmislar hep kurt dolu cikmis kakasida, eve geldiginde canli idi, kutusundan cikiyordu filan ama digeri gibi nefes alamamaya basladi ve gitti iste :(

Toplam 9 saat anca uyumusumdur son 3 gunde, neyse bin kat helal olsun masrafta emekte hani en azindan yapabilicegimiz herseyi yaptik diye avutuyorum kendimi :(
Sosyal ağlarda paylaş

belediyeye götürürseniz anneyi ücretsiz kısırlaştırırlar. beyoğlu belediyesi için konuşmam gerekirse veterinerleri baya başarılı, kadıköyün de iyidir diye tahmin ediyorum. hatta tedavileri falan da yapar belediye, sokak kedileri sonuçta. işleyişi genelde kediyi alıp iyileşene kadar barınakta bakımını yapıp sonra aldıkları yere geri bırakmak şeklinde, dolayısıyla sağlıklı olanlar değil de hasta olanlar için belediyeyi aradığınızda ertesi gün sabah gelip alıyolar kediyi kafeslerseniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...