Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

USB ye takılı Windows tabletin gozukmemesi

madcow

Öne çıkan mesajlar

Evet oncelikle windows tablet aldıgım icin kendimi.... neyse. Yarın yola cıkmadan 2 3 film dizi atayım dedim aleti gormuyor PC. google da tum sonuclar android e cıkıyor. Windows tablet icin duzgun bir cozum bulamadım basına gelmis cozmus ya da benden daha kuvvetli googlelayabilen biri varsa beri gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorunu pek anlamadim ama senin elindeki sey harici hdd değil ki bildigin bilgisayar.

kabloyla baglayip icine bisey atamassin. Iki bilgisayari usb ile birbirine baglayamadigin gibi.sdf

Ikisi de ayni wifi agindan baglaniyordur zaten direkt kablosuz olarak at birinden digerine.

ev agi kurup atabilirsin ya da network bolumunde tableti goruyosa sürükle bırak yapabilirsin.

dedigim gibi dogru anladım mi bilmiyorum ama usb ile bi alakasi yok.

ayrica windows tablet müthiş ya yemisim androidi.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi valla android tabletim kardesimde olmasa bunu direk cope atarım yemisim parasını falan. Normalde android tableti pc ye usbden baglayınca direk usb storage olarak goruyordu. Bunu gormuyor iste. Ona sasırdım zaten. Cunku tablet kendisini pc sanıyor aptal oldugu icin.

Bayagı ugrastım network icin "join homegroup" cıkmıyor tablette. Homegroup kurunca inatla 2 desktop birbirini goruyor ama tablet hic bir sekilde desktopları gormuyor. Bayagı birsey denedim silip yuklemesine kadar. Network uzerinden atamadım yani.

Tabletle beraber microusb den usb cıkısı yaratan bir kablo gelmisti. Ona simdi external baglıycam oyle de olmazsa zaten tableti yolculuga goturmuycem bile yemisim oyle isi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...