Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assasian - Combat

Footlocker

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle arama yaptırdım bulamadım eger böle bi topic açılmışsa lütfen beni uyarın..( Hatalıysam ara ) gibi oldu ama olsun :D
Konu suki ben human - roque açmayı düşünüorm ama assasian mı combat mı yapsam karar veremedim..aralarındaki farklarıda bılmıorm..ikiside stealth olabiliyor mu?
Lütfen engin bilgilerinize sığınaraktan beni bilgilendirir misiniz?
Hangisi daha iyi sizce ?
Teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Genel hatlarıyla aralarında bir fark yok. Olaya duygusal yaklaşan biri olarak assasin'i, rogue'un pusu kuran tarafı, combat'ı ise warrior tarafı olarak yorumluyorum ve teknik detaylarda kendimi kaybetmemeyi tecih ediyorum.

Seçim daha çok skilleri kullanış şekline göre olmalı, önce bunları belirlemelisin. İki taraftada skillerde eksiklik olmamakla birlikte, cooldown'ları yada verdiği hasarlar açısından farklılıklar var.[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i:topluignebasi | WoW : Hordish Manner Forum[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

51 puanın oluyor lvl 60'a kadar ve bunları istediğin gibi dağıtıyorsun ama talent'lar ağaç şeklinde ilerliyor. Yani alt kısımlara vermeden ilerleyemiyorsun.

3 koldan ilerliyorsun; Assassin, Combat, Subtlety (bunu hep yanlış yazıyorum).

Aslında bunlara thottbot.com'dan (talent calculator) bakarsanız daha iyi olur. Gayet güzel bir alet var orada.[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i:topluignebasi | WoW : Hordish Manner Forum[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de onu düzeltecektim, Assassin olacak doğrusu[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gangren, 25 Ocak 2005 01:20 tarihinde demiş ki:
Kişisel önerim, Combat seçmeyin..

Neye dayanarak böyle bir sonuca ulaştın?[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

37 rogue'um var suanda.
combat ve assasin talentleri arasındaki fark şu;
assasin/dagger giderseniz stealth saldirilarda avantaj yakalarsınız bu tarz rogue oynayanlar rakibi sundan çıkartmadan mümkün oldugunca cok hasar vermeye çalışıyorlar. bu tür oynama biçimi daocdaki crit/infe çok benziyor.
amaç: rakibi mümkün olduğunca stunda tutarak öldürmek
avanatajı: guclu supriz atak+daggerlarda yüksek criticallar+ bonus combo puanları.
kimlere üstün: supriz atak yiyen hunter+mage+priest+warlock
deavantajları: supriz atak yapamazsanız en önemli saldırı gücünüzü yani stealthken saldırıyı kaybediyorsunuzki buda sizi elinizde bir çift daggerla ortada bırakıyor.

combat/sword: oynama biçimi doacdaki mercinflere çok benziyor.
amaç: supriz atak yapıp geri kalanı yüksek sw dmg'leri ile bitirmek. tanklara karsı ve diğer rogulara karsı close combatta üstünlük sağlamak. bu grup rakibi assasin/dagger dakiler kadar uzun süre stunda tutamıyor yada ek combo puanları ile güçlü finishing atacklar yapamıyor ama rakibi kısa bir süre stunda tuttuktan sonra gerçekten çok yüksek dmgler verebiliyorlar.
avantajları: close combatta daha uzun süre dayanıyor ve supriz atakları karşılamakda daha basarılı.
dezavantajları: rakipleri kendilerine daha cabuk gelip daha hızlı savunmaya geçiyorlar. tanlarda bu neticeyi çok değiştrmezken casterlara karsısında epey sorun yaratıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne nedir ne değildir hepsi burda yazıyor.
http://www.thottbot.com/?c=Rogue[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...