Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Toptan Alışveriş

felixxx

Öne çıkan mesajlar

İzmirde bildiğiniz toptan aldığımda bana biraz daha ucuza mal olacak marketler varmı bildiğiniz? BiM mağzası da ucuz oluyo biraz. Yani ben Tansaş'tan veya Migros'tan 500ml süt aldığımda tanesi 1 miyona(1 YTL) mâl oluyo. Hergün 500ml süt içtiğim düşünülürse bana bu ayda 30 milyona patlıyo. Fazla da pahalı değil ama,bi yüzbinlik(10 Kuruş) indirim bi süt daa almamı sağlar..[signature][hline]Hold me my sweet,Hold me love,Hold me god...
Sosyal ağlarda paylaş

Bim çok iyidir ya ucuz baya
metro varmı izmirde ordan alabilirsin metro zaten tam böle bakkallara marketlere satış yapan bi yer bildiimiz toptancının büyüğü yani[signature][hline]sheref, 20 Ocak 2005 02:34 tarihinde demiş ki:
seviştik sonra konuyu kapatıp arkadaşlığa devam ettik tabi eskisi gibi olmadı illaki...
Sosyal ağlarda paylaş

Toptan alışveriş = Metro abi.
Ama kredi kartı geçmiyo onu bilerek git

Yeri de emlak bankası evlerine giderken daha doğrusu Gaziemir'e giden ana yol üzerinde sağda[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 26 Ocak 2005 12:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Metroda kredi kartı geçiyor artık...

Bir ikincisi:
"Metro Kart Ücretsizdir;
Metro Cash&Carry'lerden alışveriş yapabilmeniz için ihtiyacınız olan Metro Kart ücretsizdir. Metro Kartınızı mağazamızın müşteri girişi bölümünden veya sizleri işyerinizde ziyaret edecek olan görevli personelimizden hiç bir ücret ödemeden alabilirsiniz. "
Ama şahsi kanaatimi soracak olursan BİM i tercih ederim çünkü şehir içinde :D Araban varsa bilemem ama :D[signature][hline]Amor omnia vincit.
Cogito, ergo sum.
Dabit deus his quoque finem.
Damnant quod non intelligunt.

Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!

[Bu mesaj asinanyavuz tarafından 26 Ocak 2005 12:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...