Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uzun Yaşamının sıırı nedır?

Hardter

Öne çıkan mesajlar

said:
Dungeon_Master, 25 Ocak 2005 19:43 tarihinde demiş ki:
said:
Blizzard_IcedEye, 25 Ocak 2005 18:52 tarihinde demiş ki:
tutku ve süt harika gidiyo(tercihen biskrem de olabilir)

Okuyunca istemeden çığlık attım. Evet istemiodum ama attım..

hayatın sırrı burda dostum
tutku süt ve çığlık atmak[signature][hline]Forum the bell tolls
"ARAMAYA INANMIYORUM"
Chris Metcalf
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi uzun yaşamın formülünü veriyom
ahada verdim
4kerten kele kuyruğunu hafif ateşte kavurun
üzerine miski anber dökün(66.25 çay kaşığı)
0,0000023 kepçe kaşığı fare zehri
sonra bunu en gıcık olduğunuz insanlara içirin
ohhh sonra ne sitres ne sinir gel keyfim git keyfim durumları yani
başaka sorun[signature][hline]Gah çıkarım gök yüzüne seyrederim alemi;
Gah inerim yer yüzüne seyreder alem beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Rahat olucan stressiz olucan hiç 1 şeyi dert etmicen... Küçükken ayaği kirilmiş dizini felen bükemio okula gidememiş okuma yazma bilmio cahil.. Kadin bütün gün ewde otirio kadin programlarini izlio hiç 1 derdi yok 65 yaşina geldi hiç hastalanmadi daha bel ağrisi, şeker, kolestrol hiç 1 şeyi gömücek hepimizi :)[signature][hline]Nargilenin dumanına benzer hayellerim sadece beni zehirler ve uçup gider...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hamish, 25 Ocak 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
Rahat olucan stressiz olucan hiç 1 şeyi dert etmicen... Küçükken ayaği kirilmiş dizini felen bükemio okula gidememiş okuma yazma bilmio cahil.. Kadin bütün gün ewde otirio kadin programlarini izlio hiç 1 derdi yok 65 yaşina geldi hiç hastalanmadi daha bel ağrisi, şeker, kolestrol hiç 1 şeyi gömücek hepimizi :)

bütün gün evde otursam 25ten önce ölürüm heralde :p[signature][hline]trees and i are one...
Sarnel 50 luwi enchanter & Lorefin 44 elf ranger of Prydwen bide Mirloth 37 highlander minstrel var oda çok şeker (excal)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirluin, 25 Ocak 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
said:
Hamish, 25 Ocak 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
Rahat olucan stressiz olucan hiç 1 şeyi dert etmicen... Küçükken ayaği kirilmiş dizini felen bükemio okula gidememiş okuma yazma bilmio cahil.. Kadin bütün gün ewde otirio kadin programlarini izlio hiç 1 derdi yok 65 yaşina geldi hiç hastalanmadi daha bel ağrisi, şeker, kolestrol hiç 1 şeyi gömücek hepimizi :)

bütün gün evde otursam 25ten önce ölürüm heralde :p

Abi kadin öyle alişmiş yani...[signature][hline]Nargilenin dumanına benzer hayellerim sadece beni zehirler ve uçup gider...
Sosyal ağlarda paylaş

gülmek gerçekten ömrü uzatıomuş (bkz: ben paso gülerim :p).Ama çok gülmemek lasım mazallah gelecekte çok fazla yüz kırışmasına neden olabilir :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar yasicagina sen karar veremezsinki =) ama yasadigin sürece dolu dolu yasicaksin..[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
başroller: bigecan tolgahan
b:ya tolgiişşş ya bu kazağın çok benzerinıı akmarkaz homestore da da görmüştaam senca hangisini alıyam? ama bunun yakasa daha güzel yaaana tommyy bayrağı büyük üstündeki bakasanaaa
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...