Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

depozitoyla halledersin demenin etikliği

yav

Öne çıkan mesajlar

evden cikarken boyamak nasi biseydir lan? sen aldiginda evin boyasi dandikse sen ne yapacaksin?

bide zaten kiraci otururken, ev kendine kendine patlar catlarsa ztn ev sahibi odemek zorunda.

senin odemen gereken kisim senin caktigin civilerden, yapistirdigin posterleri sokerken kalkanki boya kadardir gerisini ev sahibi kendi odesin.

bu konuyu daha oncede konusmustuk, depozitoyu verirsen bu sekilde ev sahiplerini iyice kudurtmus oluyosun.

alismis kudurmusdan beterdir.

mesela benim ev sahibi, bana ilk eve cikarken her ayin 15 ine kadar yatsa iyi olur dedi, bende sen endiselenme dayi ben otomatik odemeye baglicam, her ay 5 ine kadar yatar dedim. o da hadi ya ne guzelmis falan dediydi..

neyse aradan gecti 11 ay fln tabi bunun para her ayin 3-5 arasi tikir tikir yatiyo, banka guvenlik gerekcesi ile benim sifreyi degistirmem icin uyari gondermis otomatik odemeleride dondurmus. ev sahibinden ayin 6 sinda mesaj geldi, noldu kira yatmadi diye.. lan sen degilmiydin 15 ine kadar yatirsan iyi olur diye? bende buna dedim banka sole bole diye, mirin kirin ediyo bide amcam.

iste adami alistirinca boyle kuduruyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sokak arasi badanacilari vardir metre tul le is yapmazlar.

Boyle boyayi alip yevmiye verirsin 40m2 evi 1 gunde boyar.

100-150 verirsin, boya da 100 tutar, tutkalli beyaz.

Silikonlu falan kasma, plastik alirsan da cok abarti fiyatlanmiyor o yuzden ibnelik olmasin diye plastik basip gecebilirsin.

Tahminen 2 kova biya gider
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi sağol (killer'a dedim)

bu arada bugün aklıma geldi
su faturası benim adım adıma değil 55 tl borcu var, aidat da keza 55 tl falan birikmiş.

onları da ödemeden bırakcam, depozitodan halledersin diye.

musluk hortumlarını da bıçaklamayı düşünüyorum

pasifagresivizm rules

neden böylesin demeyin anlatmadığım bi sürü detay var :D
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

yok abi sağol (killer'a dedim)

bu arada bugün aklıma geldi
su faturası benim adım adıma değil 55 tl borcu var, aidat da keza 55 tl falan birikmiş.

onları da ödemeden bırakcam, depozitodan halledersin diye.

musluk hortumlarını da bıçaklamayı düşünüyorum

pasifagresivizm rules

neden böylesin demeyin anlatmadığım bi sürü detay var :D

Ahahahah küçük hesaplar ya. Ben de izmirdeki evden çıkarken banyonun camını yaptırmadım falan, kendimce nihohahaha çektim işte içeride kalan depozitoya...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...