Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigara icmiyen warmı,icenler ne iciyo

elexaa

Öne çıkan mesajlar

said:
elexaa, 24 Ocak 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
evet kan dolaşımını etkilio we pipiniz kalkmıyo
masturbasyon sırasında bile farkedebiliosunuz ,sekse olan aşırı isteiniz azalıyo we bosalma sırasında spermin eskiye oranla daha kalitesiz we az şiddetli olduunu goruyosunuz

buda efsane bir quote olmuş...[signature][hline]thanatos, 19 Ocak 2005 00:30 sularında msnden demiş ki:
yok ben karsiyim cyborg sexdi askti
cyborg ne lan cyber
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

biz de fikrimizi söylüyoruz.

Bence sigara içmek salaklıktır.Ama ben salaktır diyince kimse salak olmaz.Onun için paniğe gerek yok[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir...
Galeri
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya ben kesin bırakıyorum. Ama keserek bırakmıyacam. Az önce bir arkadaşla konuştum, laser tedavisi görmüş bırakmış, yarın telefonunu alıcam.

Keserek bırakırsam dayanamam içmeye devam edersem şu anki motivasyonumu bir daha yakalayamayabilirim.. En iyisi bu işimin bilimide varken ve gelişmişken ondan en efektif şekilde yararlanmak..

Kesin bırakıcam ama olmaz boyle... En sağlamı alkol başka bişi kullanmıcan.. Zaten şu sigarayıda bırakırsam bu kadar çabadan sonra yeşilay'a başkan bile yapabilirler :)[signature][hline]AAL'05
Birine nah çektiğinde, diğer 4 parmağınında seni işaret ettiğini unutma! Hatta iki elle çekersen 8 parmak falan oluyo. Keşke ayaklarımızlada nah çekebilseydik.
Sosyal ağlarda paylaş

Demon imzanın iki satırı birbirine uymuyo ama =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

Çok zahmetli olmasa sarıp içmek en güzeli ama Kırmızı Marlboro ile idare ediyoruz canımız istedimi =)[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..

John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

İnşallah gitmez öyle =)

İçmem ben diye söz vermiyorum, görüyoruz içmem ben iradeli adamım diyenleri =)[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..

John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...