Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigara icmiyen warmı,icenler ne iciyo

elexaa

Öne çıkan mesajlar

said:
Cheester, 23 Ocak 2005 20:11 tarihinde demiş ki:
zati pasif icicilik normal icmekten daa zararlı dıolar(kulaktan dolma)

dogru cunku sigara dumanı baska birinin agzından cıkıp senin agzına giriyor o adamın cigerlerinden gelen karbondioksitle bir alıyorsun :lol:[signature][hline] Sözlük |~| Mail |~| Msn |~| Icq |~| Info
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 23 Ocak 2005 20:13 tarihinde demiş ki:
sigara = iğrenç bir koku + 30 larındna sonra nefes almaya uğraşmak + leş gibi bir nefes + sararmış ve kararmış dişler, sakal ve bıyıklar + akciğer, ağız, dudak, dil, gırtlak kanseri

sigara içen = 5 harfli, ilk harfi salak.

no offence =)

+ çüş
(aklıma bu kadar büyük sayı gelmedi, kelimeyle daha güzel ifade ettim kendimi.)
ne güzel özetledin :)

[Bu mesaj mayfer tarafından 23 Ocak 2005 20:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 23 Ocak 2005 20:13 tarihinde demiş ki:
sigara = iğrenç bir koku + 30 larındna sonra nefes almaya uğraşmak + leş gibi bir nefes + sararmış ve kararmış dişler, sakal ve bıyıklar + akciğer, ağız, dudak, dil, gırtlak kanseri

+ayda 50 YTL veya daha fazla masraf, bağımlı olmanın baskısı, aile ile doğabilecek sorunlar
akıl karı diil bence[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
A fall into the ditch makes you wiser.
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

üniversite ortamında etrafımda sigara içen bol bende arada sırada kafma esince içiyorum.arkadaşlarla eğlenirken, alkollü ortamlarda konserde yada sınavdan sonra fln. çok zevklenmişsem yanımda djarum black vardır yakarım bitane.olmadı 57 içerim. genelde marlboro otlanırım paket taşımadığım için..
en güzeli böyle.zaten yeterince pasif içici konumundayız.beni benden başkası zehirleyemez gerekirse:P[signature][hline]***ultrAslan***
HERYERDEYİZ
Sosyal ağlarda paylaş

Paticik zengin ya herkes marlboro falan içiyo baksana..
walla ben anadolu içiyom :lol:[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Apache, 08 Ocak 2005 21:45 tarihinde demiş ki :
-kertenkelenin orospusuna ne denir?
kertilenkele

| Mail | :[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xaer_Aloneheart, 23 Ocak 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
said:
Krasuss, 23 Ocak 2005 21:22 tarihinde demiş ki:
bana göre parlıament light başalar gibi ne agırlıgı var nede acısı hemde full karizma
way be polat alemdara bak..

ekiekeiekieekeiki[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bana göre parlıament light başalar gibi ne agırlıgı var nede acısı hemde full karizma

mayfer
anlatmak istediğin şey bu sanırım.[signature][hline]Hayat bir kavgadır... İlk düşmanın sensin!
Sosyal ağlarda paylaş

hahahahahaha :-D[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
başroller: bigecan tolgahan
b:ya tolgiişşş ya bu kazağın çok benzerinıı akmarkaz homestore da da görmüştaam senca hangisini alıyam? ama bunun yakasa daha güzel yaaana tommyy bayrağı büyük üstündeki bakasanaaa
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bana göre parlıament light başalar gibi ... ne agırlıgı var nede acısı hemde full karizma

karizman beni yerlerde süründürüyor şuan

gülmektende olabilir :-)[signature][hline]Hayat bir kavgadır... İlk düşmanın sensin!

[Bu mesaj -Mix- tarafından MÖ 23 Ocak 2900 21:41 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj -Mix- tarafından 23 Ocak 2005 21:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...