Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigara icmiyen warmı,icenler ne iciyo

elexaa

Öne çıkan mesajlar

ben iciorum 5-6 aydir..
camel ve gauloises
birakmayida düsünmüorum, en yakin arkadaslarim yanimda ictikleri icin zor oluyo..gerci istesem zaten bi sekilde irademe sahip olup birakirdim.[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
başroller: bigecan tolgahan
b:ya tolgiişşş ya bu kazağın çok benzerinıı akmarkaz homestore da da görmüştaam senca hangisini alıyam? ama bunun yakasa daha güzel yaaana tommyy bayrağı büyük üstündeki bakasanaaa
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız....

[Bu mesaj vaniLLe tarafından 23 Ocak 2005 16:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bilemicem.. ben hicbisi düsünmeden baslamistim.. nasil basladigimi bile hatirlamiorum, okul gezisindeydik sadece ve alkol falan icmistik baya birden kendimi sigara icerken buldum =) fazla özgürlügüme düskün oldugum icinde ''aman noolcak'' dedim hep... halada zararlari falan hic umrumda diil... sahsen öle yani..[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
b:ya tolgiişşş ya bu kazağın çok benzerinıı akmarkaz homestore da da görmüştaam senca hangisini alıyam? ama bunun yakasa daha güzel yaaana tommyy bayrağı büyük üstündeki bakasanaaa
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız....
Sosyal ağlarda paylaş

içmiyorum ölene kdrda içmicem (büyük kıonuşmak gibi olmasın ama :))[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

İçmeyen var...neden olmasın...[signature][hline]-TooRan,bu kemik mi?
-???Evet...
-Ne kemiği peki???
-????
(Sinemada kız arkadaşım vücudumu tanıyor :P )
--------------------------------------------------
Doğanların En Mükemmeli Doğacak Bizlerden!
---------------------------------------------------
Sıkıldık Tarih_Hastası'nın c/p lerinden!
Sosyal ağlarda paylaş

Samsun 206 :D[signature][hline]Spectator, 20 Temmuz 2003 15:00 tarihinde demiş ki:
ben yaptırmadım ama acımıyo.

İşte Ben!!!

Dolmusta cocuk uslu durmaz annesinin uyarılarına rağmen.
-"Bak oğlum seni amcaya derim kızar döver...Döversin demi amcası.."
-"Dövmek ne kelime bacı anasını bile s*keriz..."

Bir saatte ard arda banlanan tek kişi (Fragrance-Ewer)
Sosyal ağlarda paylaş

içmiyorum abi. kokusu bile başımı döndürüyor. Lisede bizim arkadaşlar içiyordu. banada iç filan dediler içmedim.

sigara içmeyenlerin yanında illaki sigara içip onlarıda pasif içici yapanlara acaip kızıyorum. Kendin içersin iç, zehirlen. Milleti boğmaya hakkın yok. çok bencilce bir davranış. kınıyorum bunu yapanları.[signature][hline]Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

djarum black karanfilli bir sigara, siyah geniş kutuda satılır. Exportcularda bulursun, captain black'in bulunduğu yerlerde bu da vardır mutlaka. Siyah bi sigaradır. tadı güzeldir ama bi kaç tane üstüste içince mide bulantısı yapıyo bende. Arada sırada içmek için güzel keyifli bi sigara gerçekten. Hoş bi tadı ve kokusu var. Genzinizi falan açıyo. 3-4 marlboro içtikten sonra bi tane de blackyakıyorum genelde. Tavsiye ederim.[signature][hline]en sevdiim çiçek dağdaki tiken,
en sevdiim hayvan çöldeki defe
Sosyal ağlarda paylaş

ben içmem , içenide hiç sevmem[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

içmem. içenlere de önyargılı bakarım.
insanın kişiliği ve arkadaş çevresi hakkında çok şey söyler sigara.
bi çeşit zayıflık bence. aşağılık kompleksinin yol açtığı bir şey.. veya sıkıntı. sıkıntılı insanlar içer sigara.

tabi bu bi genelleme. sigara içen çok sevdiğim insanlar da var, günahlarını almayalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CEDAY, 23 Ocak 2005 17:36 tarihinde demiş ki:
Aranızda sigaraya "özenti" olarak baslamamıs kişiler var mı bu arada ?

%99 bu sebeple baslanıyor da..

isteyen istediiini yapar kardejiiimm..!hemende özentilik diyosunus laf soktugunuzu zannedermis gibi. buda yeni moda oldu her sigara icene özenti deniliyo, modaya uymakta özentilik o zmn, paticige girenlerde baskalarindan duyup girdikleri icin özenti,cs oynayanlarda ,kendisine gidip pc alanlarda ,saclarini boyatanlarda, herkes özenti o zmn.. birseylerii baskalarindan görüp,duyup yaptigin seylerin hepsi özentilik o zaman , yalniz bu özenti kelimesi biraz ezici,bu özenme duygusu bütün insanlarda vardir, bi istektir.. hicbiseye özenmeyen insan salaktir o zmn![signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...