Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zarar Gören İtemlar

Gorgo

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar yeni patchle tüm artilerin sıfırlanabileceğini duymuştum bunu nasıl ve nerden yapabiliyoruz?

Birde Ancient Copper Neck 'im iice berbat durumda bunu eski haline getirme yolu varmı?...yeniden alma imkanım yok bildiğim kadarıyla?

Saygılar...[signature][hline]Azo [LVL50 7L8 Sorcerer]
Kibos [LVL50 5L0 Necromancer]

"Dünya Nasıl Olması Gerekiyorsa Öyle Kendini Kurtaramayanı Kimse Kurtaramaz"
Sosyal ağlarda paylaş

O olayi bende duydum ama kimse kesin birsey soyleyemiyor, ama bazilari diyor ki o olay sadece battler ve malice benzeri silahlarda oluyor ki onlar slash/crush olabiliyo, adam spec degisince slashsa mesela crush'a cevirio battler'ide sonra 0 laniyo... Bundan eminim ama butun artiler olurmu bilemem. Ancient copper necklace'ye gelince bashka lvl 48+ char yokmu? LSOA yapican o char iste alacan bi daha...[signature][hline]Daoc: LvL 50 Ranger ''Runsya'' - Prydwen
Sosyal ağlarda paylaş

bi cozum gelmesi lazim bu ishe bence en azindan artilere, cunku oyle kolay alamiyosun her artiyi... Yani ne biliyim arti respec stone ciksa mukemmel olur bence, bi yaratikdan dushsun onu kullaninca bi artinin ustunde 0 lansin 100 dur 100 qual olsun kasariz yine bence...[signature][hline]Daoc: LvL 50 Ranger ''Runsya'' - Prydwen
Sosyal ağlarda paylaş

valla sanmiom zegna ama eminde degilim bana archerin biri demishti, foolsbowu encounterini bi kere alirsin diye... Sormak lazim ama elbet bi charesi bulunacaktir...[signature][hline]Daoc: LvL 50 Ranger ''Runsya'' - Prydwen

[Bu mesaj Gilth tarafından 24 Ocak 2005 00:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben bayadır oynamıorum ama sanmıorum. 1 kere alınıodur heralde[signature][hline]Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Armsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Allegria the Skald of Tough Luck
Beathrix the Spiritmaster of Tough Luck
Sosyal ağlarda paylaş

en son grab bagda artilerin 1 seferlik oldugunu soylediler malesef.
ancient copper necklageye gelince 2 mevzu var. 1.si o item durability dusunce wearyalldaki bir eleman tarafından 1 sefere mahsus olarak replace edilebiliyormus. 2. mevzu o item full resist item oldugu için repair edilmesi gerekmiyo. 70 conda gonul rahatligi ile giyebilirsin. aynı şey ebon hide bracer icin de gecerli.[signature][hline]Qal 50 Armsman 8L8
Qalzzzz 50 Sorc 8L2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...