Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

repeat engelleme

Aramis

Öne çıkan mesajlar

repeat engelleme icin ctrl+q tusuunn ozelligini kaldirmak en basiti olur heralde ama $ahsen pek bi fkrm yok nasil yapilacagindan. ama onun yerine oyunculari bilinclendirerek hem insanlarin YASAK biseye gosterdigi tepkiyi onlemis olursunuz.[insan psikolijisi yasak $eylere daha egilimli oldugu gozlenmis] hemde bilincli uo ouncusu o serverdan ayrildiginda baska bir serverdada ayni duzenli ve iyi oyuncu olacaktir.[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Then come and wrest with the best
Sosyal ağlarda paylaş

çok alakasız olucak ama yanlış anlamayın hiç tarzım deildir fekat sormadan edemicem...acaba bi fake olayı olmuş olabilirmi ;)
yane ilk 2 mesaj adeta birbirini tamamlıyorda o yüzden şey ettim..[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 26 Ocak 2005 02:37 tarihinde demiş ki:
çok alakasız olucak ama yanlış anlamayın hiç tarzım deildir fekat sormadan edemicem...acaba bi fake olayı olmuş olabilirmi ;)
yane ilk 2 mesaj adeta birbirini tamamlıyorda o yüzden şey ettim..

Evet gerekirse mod arkadaşlar ip kontrolü yapabilirler öyle bir durum yok ama benimde gerçekten dikkatimi çekti dışardan bakınca hakkaten öyle gözükmekte :D Bende konuyu merak ettiğim için direk zıpladım gördüğüm gibi :D

[Bu mesaj Jievaras tarafından 26 Ocak 2005 03:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...