Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

esp'mi jackson mu?

duende

Öne çıkan mesajlar

yok bizim orda daha çok esp ile heavy, power, gothic, doom gibi türler, jacksonla da thrash, death, grind çalınıoda
o yönden dedim.
yani esp nin sesi daha temizdir
jacksonın distortionı iyidir[signature][hline]thanatos, 19 Ocak 2005 00:30 sularında msnden demiş ki:
yok ben karsiyim cyborg sexdi askti
cyborg ne lan cyber
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

Yemişim ESP yi, bana özel gitar yapsınlar ben de çalarım euhe

Tabiki Jackson, kıyasladığına deymez =) Tabi ben clean gitardan annamam, distörşınını kıyaslamak bile yannış süper Jackson'ın distörşın[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 25 Ocak 2005 21:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm gitarın fiyatına bağlı desem?
mesela espnin alt modellerini kesinkes alma resmen sunta

ama espnin jacksonla aynı fiyatta olanlarında esp ağır basar ,çoğunda emg manyetikler var sesi inanılmaz temiz çıkartır çok sağlam bi disto tonuda elde edersiniz ayrıcana iyi gitarlardır

jacksonlar ise usa de üretilmemişse uzak durun derim daha iyi gitarlar var ben olsam ibanez alırdım jackson alacağıma yani

bence esp den şaşma ama iyi modellerse dediğim gibi

bu arada prs hükmeder gibson fender hikaye :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya neyin muhabbetidir bu ya

"hangi renk daha güzel" den hiç bi farkı yok şu muhabbetin
bi kere ESP demişsin
sen americadan mı alacan ESP Yi yoksa LTD mi
jackson diosun american mı
yoksa kore malı jackson mı

yani sonsuuuuuuuuuzzzz bi olay bu. Zevkler renkler tartışmamak, hede hödö..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

ha eheh harbi mortis onu demeye çalıştım anlatamadım saol ;)

ben olsam zaten türkiyeden esp jackson alacağım parayı biriktiririm gider prs alırım yani eheh

ltd alcaksanız bulaşmayın ya :)
bi deluxe modelleri var onalrın 1k doalra yakın para olanlar bak onlar olabilir ama usa olmayan jackson yaramaz abisi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ule Jackson mı kaldı artık piyasada? Fender satın aldı alalı adam gibi gitar çıkaramaz oldular gidip fender tremolosu koyuyorlar gitarlara mikmişim jackson ı afedersin. Bitarafımı bile silmem o gitarlara artık ben. (bune nefrettir yarabbi)

ESP alıp büyük bi hata yapmaktan kurtul gerisine karışmıyorum.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet gereksiz bi soru olmuş
Bi kere Esp dediğin hemen hemen 1000$ dan başlıyo alt modelleri ltd olarak üretiliyoki. Türkiyeden birinci el şeklinde alcaksan hiç alma hele ltd-50 yok f-50 yok m-50. bu modellerden uzak dur. hem euro bazında çok pahalı satıyo adamlar hemde gereksiz

ama aynı fiyata jacksonın js30 du dk2fs ydi şuydu bu gitarlarını alırsan rahat edersin.[signature][hline]-Mumya lazımmıydı abi ?
-Yok sağol bilader
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...