Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samurai Showdown / Samurai Spirits...

devhochi

Öne çıkan mesajlar

Samurai Shodown mudur nedir onu yükledimde pek kanım kaynamadı o oyuna(nerden çıkardınız daha ilk rakibi bile yenemediğimi ya yok öle bişi:P )
ama bi arkadaş Double Dragon un dövüş oyununu gönderdi onda iiyim bayağı ama sanırım kailera da oynanmıyo bulursanız tavsiye ederim
Sosyal ağlarda paylaş

atari salonlarını bilmem de, burda bi kaç kişi az çok ss oynuyomuş kendi çaplarında.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
4 güzeldir ama ben 3ü daha çok seviyorum şu sıralar. Bu oyun ilk çıktığında 1 yani saatlerce charlotte'yi dövecem diye uğraşmıştım. En korkulu rüyamdı. Neyse zamanla öğrendik ve 4 e kadar geldik. Bunun birde satılmamış Nintendo versiyonu falan var. Ama neyse şu mame serveri açılşsında bol bol keseriz birbirimizi.[signature][hline]"what is locked can be opened; what is hidden can be found; what is yours will be mine."
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Valla hala akıllanmayan varsa gelsin. Bu oyun sayesinde çinceyi söktüm şahsen...[signature][hline]Tezahüratlar by 8/D
Müslüm baba sen bizi diskoya götür
-La hede hödö degetin...
Müslüm beeeey !
-ben bey değilim
not : Müslüm babamız okulumuzun saygıdeğer hademesidir...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Hadi hadi yazış yapmayalım :). Gece tekrar oynayacaz bakalım.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 14 Kasım 2004 19:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...