Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kotulerdekı en ıyı karma ?2 3 kısılık

Antielf

Öne çıkan mesajlar

merhabalar beb ve arkadaslarım wc3 oyununun hastasıyızz ve wow yı sabırsızlıkla beklıyoruzz eu yu yanıı:=)
kotu olmak ıstıyozz ama en ıyı karma hangı sekılde olur karar veremedık daha betayı oynama sansımızde olamadı maleseff 3 kısılık veya 2 kısılık hangı carlar bırbırlerını tamam lar tskler
Sosyal ağlarda paylaş

sorunun cevabı değil ama bana göre wcta undeadlar dışında ne bütün ırklar tam olarak kötü nede tam olarak iyi ,hepsinin kendi bakış açılarında kendine göre haklı sebebleri var örneğin herkes orkları kötü bilir ama bence thrall paladinin horde versiyonu w3dede sürekli for the honor falan diyodu ikide bir[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Dalamar_, 24 Ocak 2005 23:55 tarihinde demiş ki:
Biz orclar iyiyiz. Kaka olan silver hand denilen ışık süzmesine tapan paladinler. Ruhlar > Işık :)

Lütfen akıllı olalım Holy Shock u kafanıza yediğiniz zaman ruh muh kalmıyor az delikanlı olunda kaçmayı savaşırken...

O zaman göriyim sizi benim gibi kutsal bi paladinle savaşırken.[signature][hline]When hell is full,
the dead will walk the earth.
(benim bulduğum bir laf değil bir siteden almıştım, insan haklarına çok saygı duyan bi mod arkadaş benden habersiz değiştirmiş imzamı link veremiyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 24 Ocak 2005 23:57 tarihinde demiş ki:
Warcraft dünyasını, D&D mantığı ile değerlendirmemek lazım.
bu sözün çok doğru her ırk hayatta kalmak için savaşıyo ve hepside yeri geldiği zaman kimseye acımıyo insanlar bana göre iyi falan değil frozen thorne tame landda resmen (jaina hariç) faşistlik yapıyolardı insanların dışında herkes ölsün mantığıyla olaya bakıyolardı,yani horde kötüdür alliance iyidir mantığı yanlış hepsi yeri geldiğinde iyi yeri geldiğinde kötü oluyolar,orklara taurenlere kötü diyenler wc3 campainginde ork bölümünü oynasın thrallın cairnenin yaptıkları hiçde kötü gelmedi banba hepsi nasıl hayatta kalırım l ulusumu nasıl kurtarırım diye düşünüyodu ,bu şekilde alliancede düşünüyo,oyuncu dergisini aldım ırkları tanıtırken özellikle horde tarafının tanımlarına sinir oldum bana göre hepsi yanlış adamlar resmen wc3ü oynamadıkları ortada bana göre undeadlar hariç tüm ırklar kendi bakış açılarından haklılar[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür

[Bu mesaj Engin2 tarafından 25 Ocak 2005 01:02 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Engin2 tarafından 25 Ocak 2005 01:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında evet orklar duruma hakım olmak ıcın baska adadan oraya gelıyolar hatta ınsanlarda prens guce tamah edıp undeat taraflarına kayıyoo babasını bıle doruyoo ıyı kotuu tartısması ırklara gore yapılmaz bellı ma kalıplasmıs gıbı herkes ınsanları ıyı bılır:)
saten elflerde bıle kara buyu ıle urasmayı bırakmayan ırkın adıda neıght elf sımde hepsının yerı geldıgınde bı kotu bıde ıyı yanları war
bunların hepsıı senaryo ıyı polıs koyu polıs mısalı sımdı ıyı olmasırası kımde_?:)[signature][hline]Power of Turks
Sosyal ağlarda paylaş

said:
allf, 25 Ocak 2005 01:23 tarihinde demiş ki:
aslında evet orklar duruma hakım olmak ıcın baska adadan oraya gelıyolar hatta ınsanlarda prens guce tamah edıp undeat taraflarına kayıyoo babasını bıle doruyoo ıyı kotuu tartısması ırklara gore yapılmaz bellı ma kalıplasmıs gıbı herkes ınsanları ıyı bılır:)
saten elflerde bıle kara buyu ıle urasmayı bırakmayan ırkın adıda neıght elf sımde hepsının yerı geldıgınde bı kotu bıde ıyı yanları war
bunların hepsıı senaryo ıyı polıs koyu polıs mısalı sımdı ıyı olmasırası kımde_?:)
elfler büyüyü bırakıyo druidliğe başlıyolar bırakamayanlar blood elf oluyo[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

neden abı hep bastan bastan aynı seyler ve yerınde saymak tan nefret ederım bıde oyundakı ılk car warya kolay kolay bırakılmaz bence
beraber yuruduk bız bu yollarda beraber ıslandık yagan yamurda:)
ne olursa olsun carımı yukseltmeden tam olarak orenmeden vede gecerlı bı sebebım olmadıgı surece bılmedıgım o warlock u kasacam:)[signature][hline]Power of Turks
Sosyal ağlarda paylaş

aynı ırk aynı yer oldugunu söylemedinki yamalarla veya ek pakette bekledigim ırklar gelirse onları oynarım hem niye sıksınki her ırkın yeri başka yurdu başka görevleri başka bölgesindeki nooblar başka ama dediğin gibi ilk char ilkgöz ağrıdır iyice sıkılmadan bırakmam[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

Azeroth da şu an için iyi veya kötü yoktur
Her ırk kendi geleceğini garantiye almak için hareket eder sadece[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 25 Ocak 2005 02:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında doğru syvalanasın kalbinin bir kısmı hala elf diyodu drelordlar hatta frozen thornede arthas halkımın katili ona bu yaptıklarını ödeticem tarzından laflar söylüyodu,doğru warcraft dünyasında hiçbi ırk ne tam olarak iyi ne tam olarak kötü ama tam iyi ve kötülerden örnekverebilirim jaina tam iyi arthas tam kötü[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür

[Bu mesaj Engin2 tarafından 25 Ocak 2005 02:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...