Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bospa yarın yoklama alıcak,

felixxx

Öne çıkan mesajlar

İzmirliler bilir, bospa= Bostanlı Pazarı. Bu pazara diğer şehirlerden turlar yapılıo. İnsanlar diğer şehirlerden gelio. Çarşamba günü Bostanlı piyasası allak-bullak oluyo.Pazarda zaman zaman Erol Atar,Bülent Ersoy gibi tiplemeleri de görüosunus.
Yarın eğer hava iyi olursa yine %200 kalabalık olur.Tüm Jix kılar filan textile takılıo..Ama ben sabah erkenden daha mallar seçilmeden ortama giriyorum. Haftalık meyvemi alır çıkarım.
Pazarda alcak değişik ne kaldı artık?Bu hafta yeni meyve çıkarmı?[signature][hline]Hold me my sweet,Hold me love,Hold me god...
Sosyal ağlarda paylaş

ben geçen hafta gittim tek elma alabilirmiyim dedim tamam dedi.. iğrenç bi elma uzattı yok ben leklilerden hoşlanmıyorum ben seçiyim dedim.. git kardeşim yaa satmıyoruz hadi işine dedi..
canım çekmişti oysa
duygularımla oynadı kınadım kendisini burdan..
umarım burayı izliyodur[signature][hline]Forum the bell tolls
"ARAMAYA INANMIYORUM"
Chris Metcalf
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 25 Ocak 2005 20:35 tarihinde demiş ki:
erik çıksın yeter

aha benim gibi erikçi
of of şimdi şöyle kocaman sert bir eriği tuzlamak yada yeni çıkmış küçük ekşi sert bir eriği tuzlamak. Ağzım sulandı valla.
Çağlada güzel ama[signature][hline]''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dungeon_Master, 25 Ocak 2005 20:24 tarihinde demiş ki:
tuz

ayran[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...