Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alfa 156 GTA 3.7 Autodelta... (Resimli)

Mino

Öne çıkan mesajlar

AUTODELTA ALFA 156 GTA 3.7 V6 Selespeed
ENGINE
No. of cylinders 6 in V
Position front transverse
Capacity 3,750 cc
Bore x stroke 101.0 x 78.0 mm
Compression ratio 10.5:1
Ignition and fuel Re-mapped Bosch Motronic ME7.3.1 electronic multi-point injection (speed-limiter removed) Ferrari throttle body
Max. power output 328 bhp @ 7,300 rpm
Peak torque 260 lb ft (353 nm) @ 4,700 rpm
GEARBOX
Type 6-speed Selespeed, limited slip differential with 30% progressive lock
BRAKES
Front 355 mm ventilated discs with AP Racing 6 pot calipers
Rear 276 mm discs
Anti-lock Standard with EBD
WHEELS
Rims 8.5J x 18"
Tyres 235/40/18
KERB WEIGHT 1,460 kg
PERFORMANCE
0-60 mph (0-97 km/h) 5.2 sec
Top speed 175 mph (284 km/h)

Güzel yapmış elemanlar...

Sosyal ağlarda paylaş

ben bunun jantlara bitiorm bi defa otoparktan çıkmışım bunun 156 duruo bi 20 metre ötemde nse biri indi arabadan ama ağır hareket edio bende yakından bakmak istiorm diorm kendi kendime Allah'm nolur hareket etmesin araba nolur :p şans eseri etmedi böle yakından baktm inceledim çok süper olmuş bence bu haliyle ama siyah daha güzel içi de bordo deri filan[signature][hline]Resistance is futile
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hiç begenmedim(!) bi kere renk faul Türkiyede o arabayla dolasamazsın gorenler anında arabaya su dokerler yanıyor diye:) 10dan sonra jantlar cok gosterişli nazar değer araca... Arkaya cift egzoz koymuslar israf 1 tane neyine yetmiyo... Hem motor cok guclu araba dediğin biraz agır olmalı:)[signature][hline]Ne Seni Unutacak Kadar Zaman Geçecek,Ne de Geçen Zaman Seni Unutmaya Yetecek...Seni Aramıyor Sormuyorsam Unuttuğum Anlamına Gelmez..Zaman Alışmayı Öğretir UNUTMAYI ASLA ! ! !
Sosyal ağlarda paylaş

çamurlukların şişkinliği inanılmaz güzel olmuş. ön tamponun hva girişleri falan da harika. Ama arka tampon biraz abartı ve çirkin olmuş bence. Biraz daha sade bir arka tampon harika olurdu.[signature][hline]en sevdiim çiçek dağdaki tiken,
en sevdiim hayvan çöldeki defe
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler var zaten, ama küçük biraz dikkat edersen, dev gibi diil rüzgarlık ama küçük bi eklenti var
edit: selespeed olayına hastayın gerçekten[signature][hline]wtf?

[Bu mesaj pan tarafından 25 Ocak 2005 21:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...