Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uğur Yıldırım Hollanda'yı seçti

ExhaulteD

Öne çıkan mesajlar

said:
Madder, 23 Ocak 2005 19:34 tarihinde demiş ki:
said:
paspatur, 23 Ocak 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
Ufuk Yıldırım Şarkıcı

@madder:Senin dediğin Haluk Yıldırım

Heerenveen de oynayan da Uğur Yıldırım.

n'aptıız be abi çorba oldu ha... :-?

yok babuş eski efesin 11 numarası 3lük atan ufuk yıldırım vardı basketciydi o.şarkıcı olan ufuğuda biliyorum da bu sporla alakalı olduu için öle dedim.

O Ufuk Sarıca deil miydi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bence turk takimlari hollanda takimlarindan daha iyi su siralar.Hollanda takimlarindan basarisi olan bir takim bilmiyorum.Ajax vardir o da zaen 5-10 sene evvel iyiydi.Simdi ise turk takimlarina nazaran daha az basarilari var.
Turkiye ile hollanda milli takimini kiyaslarsak.Hollanda biraz daha agir basar.Fakat unutmayalim ki bizimde dunya 3. lugumuz var =o)[signature][hline]fizban, 02 Kasım 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
fenerde eksik nobre var, ama fenerde umut yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
micha, 24 Ocak 2005 09:04 tarihinde demiş ki:
Bence turk takimlari hollanda takimlarindan daha iyi su siralar.Hollanda takimlarindan basarisi olan bir takim bilmiyorum.Ajax vardir o da zaen 5-10 sene evvel iyiydi.Simdi ise turk takimlarina nazaran daha az basarilari var.
Turkiye ile hollanda milli takimini kiyaslarsak.Hollanda biraz daha agir basar.Fakat unutmayalim ki bizimde dunya 3. lugumuz var =o)

Zaten adamların taş gibi kadroları var(H.M.T)ama hiç dünya şampiyonlukları yok.İlk günden beri kadroları hep iyiydi hep dünya starları vardı ama böyle kadrosu olupta dünya şampiyonluğu olmayan tek takım bence[signature][hline]:DLos Angeles LakerS:D
Sosyal ağlarda paylaş

brezilya darma dumanmi etti bence brezilyaya karsi en iyi oynayan takimdik

Ugur Yildirim kende kisiligini daha dogrusu kendini pazarlama acisindan yapabilecegi seyi yapti forma garantisi falan filan hollandada turkiye maclari haricinde basarli olsun...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

adam ersun yanal a sormus gelırsem %100 oynarmıım dıe ersun abımız bellı olmas senı ooynatmaya bılırrım demıs adam hollandaya sormus oynarsın demıs oda orayı secmıs bence haklı[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...