Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uğur Yıldırım Hollanda'yı seçti

ExhaulteD

Öne çıkan mesajlar

ahuahu yaw ufuk yıldırım basketçi sizin bahsettiğiniz kişi Uğur Yıldırım =)

edik:(seçme sebebi)
Hollanda'nın Heerenveen takımında oynayan Türk asıllı futbolcu Uğur Yıldırım, Hollanda Milli Takımı'nın davetini kabul etti. İki hafta önce hem Türkiye hem de Hollanda milli takımlarından davet alan 22 yaşındaki genç futbolcu, tercihini Hollanda Milli Takımı'ndan yana kullandı.

Hollanda'da yayımlanan De Telegraaf gazetesine demeç veren Yıldırım, kalbinin Türk Milli Takımı'nda olduğunu, ancak oyun anlayışı ve kurgusu açısından bakıldığında kendi adına doğru kararın Hollanda olacağını kaydetti.

Yıldırım, Hollanda Milli Takımı'nın 3 forvetle oynadığını ve kendisinin bu oyun düzenine alışık olduğunu belirtti.

Hollanda Milli Takımı Teknik Direktörü Marco Van Basten ise Uğur Yıldırım'ı takımında görmek ve 9 Şubat tarihinde İngiltere ile yapılacak özel maçın kadrosunda yer vermek istediğini açıklamıştı

[Bu mesaj Madder tarafından 22 Ocak 2005 23:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslinda gereksiz bir haber.ne yapalim yani anne baba turk o hollanda yi secmis.demek ki hic cok grurlu biriymis ki hollandayi secmis .birakin allah askina.[signature][hline]fizban, 02 Kasım 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
fenerde eksik nobre var, ama fenerde umut yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bu adam öyle denildiği kdr iyi bir adam değil,hem bir insan nasıl olurda benliğini ırkını seçmez,oyun planı fln palavra marco van basten milli takımdan gönderilince yeni hocanın oyun kurgusu değişince napacak ?[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

ersun yanaldan forma garantisi istemiş bu futbolcu. bu kadar götü kalkıklık olmaz. iyikide seçmiş hollanda milli takımını. en iyi başarısız ülke hollanda. hayrını görsünler. bizde nihat var emre var , alttan ibrahim akın yetişiyor. başka frikikçiye ihtiyacımız yok.

ama düzgün bi teknik adam seçse türkiyeyi sevinirim açıkçası :D[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 25

---
[b] Mustafa Kemal Atatürk demişki... (Ahh erken gittin Atam)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 23 Ocak 2005 12:10 tarihinde demiş ki:
Bir adam serbest vuruşları mükemmel kullanıyor diye zaten milli takıma alınmaz ayrıca Hollanda milli takımında da yer bulacağına inanmıyorum.

kesinlikle katılıyorum ve oynadığı mevkide daha iyi oyuncularımızın bulunduğunu düşünüyorum...[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

cs:WooK[cVk]
Sosyal ağlarda paylaş

:D yok ya ben pek şans bulacağını da sanmıyorum.Çünkü Hollanda'nın çok yetenekli ve genç ortasaha oyuncuları var.Örneğin,van der vaart ve robben.Bir zamanlar Mustafa Doğan'da Almanya'yı seçmişti ama hiç izleyemedik kendisini.[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

cs:WooK[cVk]
Sosyal ağlarda paylaş

sıralama önemli değil her halikarda Türkiye'yi seçerdim.

Ama Ersun Yanal'ın değişmesi gerek bunuda atlaamdan geçmeyim.
Adam Hakan Şükür'ü almadı kabul.O zaman oyun sistemini değiştircen orta açıpta 1,70 lik adamlardan kafa atmalarını istemeyecen.Neyse susuyum en iyisi uzun hikaye bu.[signature][hline]Aslanlar kendi tarihlerini yazmadıkları sürece, avcı hikayelerine inanmak zorundayız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
paspatur, 23 Ocak 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
Ufuk Yıldırım Şarkıcı

@madder:Senin dediğin Haluk Yıldırım

Heerenveen de oynayan da Uğur Yıldırım.

n'aptıız be abi çorba oldu ha... :-?

yok babuş eski efesin 11 numarası 3lük atan ufuk yıldırım vardı basketciydi o.şarkıcı olan ufuğuda biliyorum da bu sporla alakalı olduu için öle dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...