Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

valla sadece "güzel kız lan" diye evlenilmez, "herşey uyuşuo aslında, seviyorum, mutluyuz, ama bebek resi gösterio yahu" diye de ayrılınmaz.

yaşın kaç bilmiyorum ama 30 dan önce evlenmeyin saçmalamayın zaten. aynı evde yaşamadan evlenmemeye çalışın mümkünse. baktın iş güç vs aynı evde birliktelik gayet çiçek böcek, o zaman olur o iş.

edit; çok yüzeysel oldu ama idare et. çok wot oluo sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten aynı senin gibi düşünüyorum. Yaş 27. 30dan önce evlenmek bana da saçma geliyor. Daha hayatımda geleceğimle ilgili pek çok belirsiz şey var. Bu belirsizliğe genç bir kızı çekip perişan etmek istemiyorum onu da. Sadece çok güzel diye evlenmek büyük saçmalık zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

kayserili said:

Zaten aynı senin gibi düşünüyorum. Yaş 27. 30dan önce evlenmek bana da saçma geliyor. Daha hayatımda geleceğimle ilgili pek çok belirsiz şey var. Bu belirsizliğe genç bir kızı çekip perişan etmek istemiyorum onu da. Sadece çok güzel diye evlenmek büyük saçmalık zaten.

tercümesi, daha doymadım. biraz daha doyasım var.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ahahaha yok cidden doyumsuzluk değil, sanmıyorum.
30 yas muhabbeti benim için çoçuk yetiştirebilecek olgunluğa erişmek. Anam abimi genç yaşta doğurmuş ama beni 3. çocuk olarak 30 a doğru.
Babamın ve anamın abimi eğitme şekliyle beni eğitme şekli çok farklı mesela. Ben çok daha iyi bi insanım bence örnek olarak. Ahahasdf
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

one night standden one night stande koşmuyorsanız 30 niye?

baz alınacak nokta ne kadar skorer olduğun değil. aslına bakarsan tipin düzgün, mesleğin normal ve kendi evi olan bir adamsan 30+ da 30-den öncekine oranla daha fazla fırsatın oluyor zaten. o zaman hiç evlenmemen lazım
Sosyal ağlarda paylaş

iyi dedin malesef ülkemizde evlenmek insan olmakla gelen default bir gereklilikmiş gibi görülüyor.

işte eve çıkıcam diyorum, geçen demiştim
e evlenmiyorsun ki niye eve çıkıyorsun evlenince çıkarsın diyor embesiller mesela.

evlilik herkesin yapabileceği birşey değil. sonsuz kombinasyondan oluşmuş insanlar topluluğuyuz, bunun aldatmaya meyillisi var, kadın dövmeye meillisi var ya da sessiz sakin bir hayat isteyeni, hızlı seksli hayat isteyeni var.

işte her cahil aile çocuğuna tek tip insan muamelesi yaparak evlendirmeye zorladığı için ülkede bu kadar kötü aileler var. ve bundan dolayı da çocuklar. sonrası da döngü işte.

erkeği geçtim, hele kadınlar için durum. çok çok daha kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Sparkcaster said:

one night standden one night stande koşmuyorsanız 30 niye?

baz alınacak nokta ne kadar skorer olduğun değil. aslına bakarsan tipin düzgün, mesleğin normal ve kendi evi olan bir adamsan 30+ da 30-den öncekine oranla daha fazla fırsatın oluyor zaten. o zaman hiç evlenmemen lazım

bu da default akıllardan biri işte

türlü kızlarla seks yapıyorsan evlenme
seks yapmıyorsan evlen

hayatta 2 şansın var çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...