Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Theridone said:

Dark gelip şimdi WoT yazar boşa debelenmeyin lan

wot yazmaya gerek yok, zor grup ama illa yaz dersin rıdocum sdfds

celtic'i her şekilde altına alır fener, iskoçya deplasmanında puan bırakır ama dışarıdaki maçlarında rezalet celtic. saraçoğlu'nda kafadan üç puan yaz.

ajax iç-dış hiç belli olmaz. 2 sene önceki hali gibi değil, biraz daha iyiler çünkü. ama doğru oyunla fener'in hatta herhangi bir takımın puan alamayacakları bir yapıları yok. tamamen maç hazırlığına bağlı. az'yi de geçemez bjk deniyordu ama doğru defansif oyunla adamların eline verdik. fenerde verir.

Molde de iyi takım ama faktörü direkt Solskjaer'di. Linnes yüzünden çok izledim hatta bu aralar bayağı İskandinav izliyorum zevkli maçlar oluyor diye de geçen yıl taş gibi oynuyorlardı, yarın yokmuşçasına bayağı başarılı işler yapıyorlardı. Şampiyon kadroyu vs korumalarına rağmen bu sezon Solskjaer'siz çokta iyi değiller.

Zorluk çıkaracak adamları var ama takım olarak Fener'e rakip olamazlar. Tabii toparlanmış ve oturmuş bir Fener'e karşı diyelim. Şimdiye kadar ki Fener'e karşı değil.

Rakiplerin üçü de sağlam sistem takımı ve nasıl oynayacakları, kimlerle oynayacakları vs. fazlasıyla belli. Bir tek Fener halen aralarında sıkıntılı konumda ama daha zaman var. Tahminen Ajax'la birlikte çıkarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Dark fenerbahcenin kredi notunu duragandan pozitife cevirdi

Kadro iyi abi, ben Vitor'un halen CV'li Bilic olduğunu düşünüyorum ama Bilic bile bizi nereye taşımıştı AL de sdafs

2. sınıf vitrinde olsa vitrin maçı bunlar. Kadro kalitesiyle bir şeyler olsun artık. Zaten sistem oturup, disiplinli oyun gelirse sıkıntı olmaz.

Ha tek sıkıntı bizde kafadan 6 puan yazacağın basit bir rakip var, bu grupta direkt 6 puan yazabileceğin rakip yok mantıken. O 6 puanları kastırıp alması gerekecek Fener'in ama alınamayacak gibi değil, tek rakipten alamazsın hepsinden ala ala gidersin farklı farklı vs... Herkes herkese koyabilir bu grupta çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen öyle.Ne çok zor,ne çok kolay grup.Bu grupta içerdeki maçlar çok önemli her takım için.Ben hatta Molde'nin Celtic'in üzerinde bitireceğini düşünüyorum.Hem çok zor deplasman,hem de fizik gücü sağlam takım.En zevkli maçlar Ajax ile oynanır. 2 takım da kapalı oynamayı sevmiyor.Kadıköydeki en rahat maçımız Celtic ile olur.Bu gruptan çıkarız ama hani sistem dahi otursa 14 puan üstü olmaz. 10-14 arası bir puan alır çıkarız gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...