Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

dün akşam maça biraz göz attım aklımda kalanlar;

- sow diego fena değillerdi sow için ayrılmak istiyor deniliyor ne kadar doğru bilemedim ancak formu daha sezon öncesine rağmen son iki sezondan iyi gözüktü.

- fernandao iyi transfer geçen sene emenike yerine fernandao olsaydı açık ara şampiyon olurmuşuz.

- nani kötüydü sanırım daha uyum sürecini atlatamamış.

- özellikle dikkatimi çeken kjaer oldu bence bonservisinin hakkını verecek bir transfer kjaer defansdan attığı ara pasları orta sahadan adam akıllı atan yoktu. alves'in son sezonu olduğunu var sayarsak yanını bir tane adam akıllı transferle bizi senelerce götürür.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

dün akşam maça biraz göz attım aklımda kalanlar;

- sow diego fena değillerdi sow için ayrılmak istiyor deniliyor ne kadar doğru bilemedim ancak formu daha sezon öncesine rağmen son iki sezondan iyi gözüktü.

- fernandao iyi transfer geçen sene emenike yerine fernandao olsaydı açık ara şampiyon olurmuşuz.

- nani kötüydü sanırım daha uyum sürecini atlatamamış.

- özellikle dikkatimi çeken kjaer oldu bence bonservisinin hakkını verecek bir transfer kjaer defansdan attığı ara pasları orta sahadan adam akıllı atan yoktu. alves'in son sezonu olduğunu var sayarsak yanını bir tane adam akıllı transferle bizi senelerce götürür.

yazdıklarının tamamına imzamı atarım ve ek olarak şunu söylemek istiyorum; en çok korkmaya başladığım transfer Nani.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...