Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

naniyi 6 milyona getirmek hakkaten acayip lan

barcelona 40 milyon ardaya vereceğine nani alaymıştı

real madride chelseaye citye PSGye falan 6 milyona nani var desen BULUNSUN LAZIM OLUR diye alırlardı ak sdfgs

ki zaten lig içinden ingilterede her takım nani gibi bir adam için 6 milyonu afford edebilir heralde yeni yayın anlaşmasıyla, italyadan almanyadan hededen 30 tane takım çıkar 6 kağıda nani veriyorum kapanın elinde kalıyor desen ehueh
Sosyal ağlarda paylaş

Transfer olayları çok karmaşıktır uyandırayım.Senelik 12 milyon brüt alan,dünyanın en çok kazanan futbolcuları arasında olan,3 kez ingiltere gol kralı olan,hollanda milli takım tarihinin en çok gol atan adamı olan,İngiltere liginde oynayan birini alıp getirmek ,kusura bakmayın ama lig tarihinin en başarılı olayıdır.Bakın en iyi oyuncu demiyorum,getirilmesi en zor olan adamdır.Böyle bir adamı şu yaşında getirmek üzerine yapılacak tek şey saygı duymaktır...
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsi iyi guzel hos da bu kadar para nerden cıkıyor?

souza - 8
nani - 6
fernandao - 5
robin - 6.5 + 5 (imza parası)

oldu 30. Diger kiralıkları ıvır zıvırı falan saymadan. Hic girdi yok. Yıllardır SL yok. Satılmıs oyuncu da yok. Yıllık ucretlerini falan kenara koydum yani. Aziz cebinden cıkarıp veriyor heralde.

Ki gecen bir gazeteci sormus. "Ben bu takıam kac yılda 30 milyon dolar verdim geri de istemedim" falan gibi bi cevap vermis ve gazeteci bunu yeterli bir cevap olarak bulmus. FFP ye dahil degil mi bu muhabbet?

ahada bu http://www.milliyet.com.tr/ercan-guven--kimseye-borc-birakmam--2084214-skorer-yazar-yazisi/
Sosyal ağlarda paylaş

olm ne bu hala 4.yıldız muabbeti görüyorum ya hahahah
arada 1 sampiyonluk fark var, gecen yıllarda da 1 kupa fenerin fazlası vardı, nesini abartıyolar bu kadar bu işin ya.
takımların suandaki gündemlerine bakınca en ciddi ve saglam transferleri yapan, bicok kulvarda basari elde edebilecek potansiyele sahip tek takım fener gibi gözüküyor suanda herseyiyle. podolski, jem karacan, caroles, bilal kısa gibi sacma sapan hamza hamzaoğlu vizyonlu transferlerin üstüne, biz sampiyon takımız omurgamız saglam, bi de messi ve neymarı alıcaz cunku iki güclü ülkenin 10 numarası bizde oynuyo gibi sacma sapan demecler veren bir baskan var, galatasaray taraftarı gülmeyip gerçekten ciddiye alıyosa yazık ne diyeyim. zaten geçen sezonki şampiyonluğu da ismail kartallı, selcuk sahinli, ceset olarak oynayan emenikeli, bekirli fenerden zar zor 3 puan farkla aldınız. gs'nin iyi futbolu değil fenerin eksikliği sayesinde sampiyon oldu gs zaten, görünen köy kılavuz istemez.

bi de şu "bu parayı nerden buluyolar yaa, kesin bişey var bırak allah aşkına" muabbetini geçin abi artık, hesap makinenizi kapatın. biz yapamıyosak kimse yapmasın, bok attıkça bok atalım mentalitesinden kurtulun.
bu sezon ligde çok güzel maçlar seyredicez, keyifli bi lig izliycez bunları tartışın. eto'o, rvp, nani, sneijder, gelirse ronaldinho falan bu oyuncuların karşılıklı oynayacağı maçlar olacak, bunlara odaklanın, ne olursa olsun bu adamların yaşları kaç olursa olsun süperstar olduklarını ve futbolu bir spordan çok daha fazlasına çevirdiklerini unutmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ezeli rakip 2 kupa aldığı için Aziz baktı saha içi ve dışı gelirler çökecek ee haliyle abandı transferlere ki taraftarın hevesini yerine getirelim ki sonuç olarak fenerliler coştukça coştu 2 kupa alan ezeli rakiplerinin kupasını küçümseyip ş.l. kupası alır-mıyızki moduna girdiler. Umutla yaşamak iyi bir şey ama 2 kupayla yaşamak paha biçilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...