Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Yahu bazen cidden çok dar bakıyoruz.Psg,efsanevi kadrosunu oluşturmadan önce silikti yıllarca.Lyon domine ediyordu ligi.Adamlar nokta transferlerini üst düzey oyuncularla yapıp korkulan bir takım oluşturdu.Kusura bakma ama Feneri de çok küsümsemeye gerek yok.Bir psg olmasa bile 1 tık altı diyorum.Gs bile çeyrek final yapıp 2 sene üst üste gruptan çıktı.Anlatmaya çalıştığım cl de çeyrek final kapasitesi olan bir takım yaratmak.Hadi bu sene elemelerden dolayı gidememe durumu olsa bile gelecek yıl daha rahat olacak.Şöyle düşünün yıllardır silik bir Fener tıpkı Psg gibi ve tıpkı Psg gibi Ligin çok üstünde transferler yapması.Yaptığım yorumun gülünçlük bir kısmı yok yani:)
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

olm adam premier ligde 30 gol atmış

yetmemiş sonraki sezon 26 gol atmış lan

premier ligde 2 senede 56 gol atan adam spot TOTO super ligde neler yapar :)

lütfen burdan sonra artık yalan olmasın şu transfer. çubukluyu giymiş resmi falan çıksın artık lütfen

yeter lan kazandan çıkın
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş
"Abi bu yaşadığımız transfer dönemi için bir benzetmen tanımlanan var mı . " dedi.

Fenerium dan alınan fincandakş Türk kahvemden bir Yudum aldım ve televizyonda FB tv ye bakarak cevapladım.

" Havai adalarında bir Victoria Secret mankeni ile bir ay tatil yapmak gibi " dedim.

---------

Sizin tanımlamanız ?
Sosyal ağlarda paylaş

Hacılar RVP de pürüz şuymuş, 240 bin pound alıyormuş haftalık ManU dan Fener den bunun üstüne çıkması bekleniyormuş. Yani bu yıllık devamlı mı ödeniyor haftalık wage olayı nasıl çalışıyor FM oynamışlar anlatsın da eğer öyleyse çok çılgın para yapıyor lan 12 milyon pound falan yıllık. Abo.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Hacılar RVP de pürüz şuymuş, 240 bin pound alıyormuş haftalık ManU dan Fener den bunun üstüne çıkması bekleniyormuş. Yani bu yıllık devamlı mı ödeniyor haftalık wage olayı nasıl çalışıyor FM oynamışlar anlatsın da eğer öyleyse çok çılgın para yapıyor lan 12 milyon pound falan yıllık. Abo.

Aynen yazdığın gibi İngiliz sistemi.
FM de hep onu kullanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.forbes.com/pictures/mlh45egml/no-11-robin-van-persie-manchester-united/

Bu ne zamanın misal bilmiyorum ama 16 milyon dolar diyor evet bak Forbes te de. Yani bilemiyorum, olursa Fener için iyi olur da takımın gerisinin toplamı kadar yıllık ücret biraz saçma gibi
Sosyal ağlarda paylaş

2014 16 milyon dolar ama vergisi vs cikinca kalan ne acaba bizde farkli vergi olayi..

Edit : %45 tax varmis.

8,8 milyon dolar kaliyor gibi.. Buda yaklasik 8 milyon euro ediyor.. Gene vardir bir kac sponsor yardimci.. Birde firmalarin reklamlarindan kazaniyor bunlar onlar tr de destekler mi sorusu var vs de vs..

Olursa iyi is olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

http://www.forbes.com/pictures/mlh45egml/no-11-robin-van-persie-manchester-united/

Bu ne zamanın misal bilmiyorum ama 16 milyon dolar diyor evet bak Forbes te de. Yani bilemiyorum, olursa Fener için iyi olur da takımın gerisinin toplamı kadar yıllık ücret biraz saçma gibi

omaygad
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

quixef said:

omaygad

Apostrof koymaya üşeniyorum bilae var mı itirazın

normali de "da de" ama, o da komik oluyo
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...