Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yok böyle rüya!

Tarist

Öne çıkan mesajlar

Rüyamda Fransa'dayım ve vampirim(!?).Fransızca biliyorum ki normalde bilmem.Şimdi anlatıyım şöyle gelişiyo;Sırtımı kaplayan simsiyah pelerin var,yanımda bi tane de hatun var o da vampirmiş,beraber çin lokantasına gidiyoruz(!?).Yemek yiyip çıkıyoruz.Arabayı kullanırken hıyar herifin teki geliyo laf falan atıyo kanını emiyorum ama ölmüyo...Sonra bi daha karşıma çıkarsa daha kanını emecegimi hatırlatıyorum ve uzaklaşıyorum...Sonra bi tane yüzü maskeli,pelerinli elinde kılıç tutan bi herif görüyorum...Uyanıyorum...

Neye alamet bu? :) İlk defa bu kadar saçma bi rüya gördüm.[hline]Gel de,anlat turşu psikolojisini...
Sosyal ağlarda paylaş

olm ne dionuz ben kaç defa rüyamda spiderman oldum diğer bi spidermandan kaçtım sonra max payne evet en az 10 kez max payne olup bullet time show yaptım ehehehe geçen sene feci manyak rüyalar görüyodum amerkanın gemilerle okulumuza saldırdığını fln görmüştüm tek bi needeni vardı fecii oyun oynuodum her gün ondan bu[hline]People need miracles...
When they are in wickedness;
Or when they're in a bliss;
And My miracle is you
Sosyal ağlarda paylaş

ben de Mask filmindeki maskeyi takmış gözlerimi yuvalarından çıkartıp manyak manyak hareketler yapıyodum.güzel rüyaydı.

geçenlerde de rüyamda manyak hoş bi kız geldi tanışmak için yanıma kızın kocası fatih terim miş ve kıza kötü dawranıyomuş falan.ama kız dehşet güzeldi.

yanlız bugün şu topici okudum üstüne uyuyakalmışım vampirler falan gördüm o ben stradth mı ne yanlış yazdım adını sanırım onu gördüm[hline]freestyle.gen.tr.tc
Sosyal ağlarda paylaş

aynı tarz bir rüyayı da ben gördüm.. sözde bir grubun arasında kalmışım falan, para istiyorlar benden ben kaçmaya çalışırken biri sırtıma vuruyor ve uyanıyorum, uyandığımda da sırtımdaki acıyı hissedebiliyordum[hline]Archon Coldwind a.k.a Master [Mace] Windu

Küçük adamların gölgelerinin büyüdüğü yerde güneş batıyor demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-coLdwind-, 01 Aralık 2002 21:15 tarihinde demiş ki:
aynı tarz bir rüyayı da ben gördüm.. sözde bir grubun arasında kalmışım falan, para istiyorlar benden ben kaçmaya çalışırken biri sırtıma vuruyor ve uyanıyorum, uyandığımda da sırtımdaki acıyı hissedebiliyordum[hline]Archon Coldwind a.k.a Master [Mace] Windu

Küçük adamların gölgelerinin büyüdüğü yerde güneş batıyor demektir.

abi bende daha çok şöle oluyordu merdivenlerden çıkıyordum ayağım kayıyordu ve kafam merdivene çarğıyordu ıyk[hline]Salatayı sirkeli yaptım yoksa.. limonlu mu seversin ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...