Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

anti avrilciler!!!

mxzr

Öne çıkan mesajlar

Sen eğer Fuelli güzel söylediğine inanıyorsan diyecek hiçbir lafım yok.Diğer bi konuda bence Korn ve Limp Bizkitin coverları burda tartışılakıyacak kadar mükemmeldi :yapma:Sözlerim Mirage a[hline]:hrr:Force Be With You:hrr:

[Bu mesaj thasaad tarafından 30 June 2003 16:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla aptalca bi hareket olmuş neyi kanıtlamaya çalıştığınızı anlamadım. avril konusuna gelince ilk gördüğümde hoş kız demiştim ama bence mtv şişirmesi britney'nin alternatif tiplere hitab eden modeli.ayrıca ben skate-punkım diye geziyo ki ben bu laftan neftet ederim punk lafını böyle b.ktan bişey içinde kullanmaları beni hasta ediyo.böyle salaklar yüzünden sid'in olmayan kemikleri sızlıyo.bu bile o kızı sevmemem için yeterli..[hline]
Say what u will
Say what u mean
No, you could never offend
Your dirty words come out clean, clean

Sosyal ağlarda paylaş

said:
mxzr, 29 June 2003 12:47 tarihinde demiş ki:
dun aksam avril hardcor un sitesine girdim arkimla ve basladik okuyun(amerkiyayi deplasmanda yandik)

hiç bir şey anlamadım.
basladık ne? yandık ne?
düzgün yazsaydın keşke.

funs değil ayrıca fans...[hline]fizban:
forza tayvan malı chipsetler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 29 June 2003 22:57 tarihinde demiş ki:
başkalarınında benden farklı olduğunu sanmıyorum demişsin peki öyleyse nasıl popüler oldu bu kız? bence muziği fena değil sesi güzel deli gibi dinliyorum diyemem ama arada açıp dinlerim,
ayrıca ben muziği harika riffleri aşmış derecede zor baterileri bassları hede hödösü için dinlemem kendimi iyi hissetmemi sağladığı için dinlerim dream theatre örneğin ben sevmem, çok fazla ses karmakarışık sesler başımı ağrıtıyor ama dinleyene de saygı duyarım sorun burda başlıyor dinleyenler(sadece dt için felan demiyorum genel olarak) o müzik türünü üstün görüyorlar daha basit şeyler dinleyenlere/yapanlara küçük gözle bakıyorlar ve bazı yerlerde bu arkadasın yaptığı gibi dışkı atıyorlar oysaki çok yanlış bu, "avrilciler" laf ediyor mu? hayır öyleyse senin de etmeye hakkın olamaz[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)

çok güzel demişsin.[hline]fizban:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 29 June 2003 22:57 tarihinde demiş ki:
başkalarınında benden farklı olduğunu sanmıyorum demişsin peki öyleyse nasıl popüler oldu bu kız? bence muziği fena değil sesi güzel deli gibi dinliyorum diyemem ama arada açıp dinlerim,
ayrıca ben muziği harika riffleri aşmış derecede zor baterileri bassları hede hödösü için dinlemem kendimi iyi hissetmemi sağladığı için dinlerim dream theatre örneğin ben sevmem, çok fazla ses karmakarışık sesler başımı ağrıtıyor ama dinleyene de saygı duyarım sorun burda başlıyor dinleyenler(sadece dt için felan demiyorum genel olarak) o müzik türünü üstün görüyorlar daha basit şeyler dinleyenlere/yapanlara küçük gözle bakıyorlar ve bazı yerlerde bu arkadasın yaptığı gibi dışkı atıyorlar oysaki çok yanlış bu, "avrilciler" laf ediyor mu? hayır öyleyse senin de etmeye hakkın olamaz[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)

yok arkadasim yanlis anlamissin beni tekrar oku istersen bi.Populer olunce dinlenmemek konusunda yazdim ben o lafi[hline]a.k.a Templar Saunblade
I'm a Freak , Coz i'm Nasty
Sosyal ağlarda paylaş

ben de sevmem ama şöyle yolda görsem hedehödö gibi sözler söylemeyin.. sokakta göremezsiniz zaten.. görürseniz de imzasını almaya çalışırsınız kesinlikle.. hatta ağzınız açık bakmaktan ona bile fırsat kalmaz belki..[hline]"C" is for cookie / thats good enough for me
Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.
Sosyal ağlarda paylaş

Kiz Güzel populer hepinizden sezngin mesur Tass sonuca bir muzik tarzina iğrenç diymezsin senin hakkin diel sevmiyorum dersin geçersin yani bana tamamen kiskançiik gibi geldi kiz 18 yaşinda dunyaca populer ay cok populer die dinlemiyorsan bu bir ÖZENTİLİKtir...Ustune en 8.Byana şarkici guzelli ve sexyliyi açisindan......:([hline]Gördüğün Her Sey..
Duydugun Her Sey...
Kendi Kalbinde olan bitendir...
grup ilizyon...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 01 July 2003 00:27 tarihinde demiş ki:
görmeyeceğin için atıp tutmak kolay[hline]fizban:
zaten gormeyeceğim için ole dedim.Bu arada zate o chop Suey olauyından sonra sevmemeye basladım o güzel gözlüyü[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

Hey allaaaam yaaa niye "onun müzii, bunun müzii" diye bakıyosunuz da olayı sadece "müzik" olarak algılamıyorsunuz, karlı çıkmıyorsunuz ve tamamınızın yarattığı gereksiz bi kısır döngüde kalıp duruyosunuz?[hline]Silthanas, 24 June 2003 13:16 tarihinde demiş ki:
En iyisi tuzla'da... Ben zamaninda orada yapmi$tim..yeterince uzundu =)

A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

-ben algıladım öyle hemen
-nasıl algıladın abi?
-müzik olarak
-haaa...
-anladın di mi?
-anlamadım.
-olm o şimdi müzik ya;
-evet.
-ben de onu müzik olarak algıladım işte...
-haaaa...tamam...
-anladın mı şimdi?
-anladıysam eşşekler kovalasın abi çok afedersin
-zaten sen ne anlarsın ulan
-anlamadım abi
-tamam hadi...[hline]I'm here to kick some ass, and chew bubblegum. And I'm all out of bubblegum.
Sosyal ağlarda paylaş

Evt itiraf ediyorum o benim hayllerimdeki kadın benim olmadığı için kıskanıyorum,evet onun sesi hayallerimdeki kişinin sesi onun için kıskanıyorum sırf ona sahip olamadığım için ona çamur atıyorum:-D[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben disgoruntuden bahsetmiodum ama olsun iyi oldu orendiim :D

bide bisi sorcam avril karsiti uyelere,siz bu topici acan kisinin yaptii olayi(official/unofficial foruma girip kufretme/dalga gecem/hakaret etme vb..) yaparmiydinz?(foruma girip efendi efendi neden sevmediinizi/size gore eksilerini anlatmak fikir alisverisinde bulunmak diil bahsettiim gupegunduz b/kunu cikarmak...(potansiyel denyo oranini olcuyorumda bu aaralar)
Sosyal ağlarda paylaş

bide abi biseyden hoslanm,iyosaniz adam gibi belirtmeniz,
durduk yere kafasini kirarim/yuzune tukururm/...zina s.carim gibi cumleler kullnmak/durduk yere topic acmak yerine yeri gelkdiinde 'yok hazzetmiyorum ben' gibi msglar yazmaniz forumlarin kalitesini yukselticektir gibime geliyo..
ha dersen edebiyat parcalama bana cevabim git otede bayil olur(kimise ustune alinmasin)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendersever, 01 July 2003 23:57 tarihinde demiş ki:
bide bisi sorcam avril karsiti uyelere,siz bu topici acan kisinin yaptii olayi(official/unofficial foruma girip kufretme/dalga gecem/hakaret etme vb..) yaparmiydinz
Abi tabii ki ole bisy yapmazdık ben kendi adıma konusuyorum veya yazıyorum:)sadece poposunu tekmelemek isterdim dedim.Evt belki biraz ağır kaçmış ama küfür veya hakaret anlamında demedim onu[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...