Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paypal hakkinda yardim

Nekro

Öne çıkan mesajlar

bir alışveris icin tek secenek paypal var. Paypal hesabima kredi kartı tanimladim. provizyon islemini onayladim kart kullanima hazir dedi. Ama payment check yapamiyorum hata veriyor. (Özür dileriz, ancak ödemenizi şimdi gönderemiyoruz)

paypal kredi kartini direk kullanmiyor mu acaba atladigim birsey mi var. Hafta sonu musteri hizmetleri de calismiyor cozemedim sorunu.
Sosyal ağlarda paylaş

bankayi aradim bir sikinti yok paypaldandir dedi. Alisveris yapmaya calistigim siteye sordum paypal da sorun yasiyor su an cok kisi dedi.

isimiz dustu ne online chat var ne adam akilli customer servisleri var. Hafta ici 8-5 calisiyormus adamlar sadece.

dogru duzgun bir FAQ bile yok ya anca spamlemisler heryere en guvenli en guvenli cok fena guvenli diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Kartı çekmeyi denedikten hemen önce eklediysen paypal izin vermez. Çok zorlarsan hesabını limitler.
Kartı ekledikten, telefon değiştirdikten, ne bileyim adres güncelledikten sonra yani, kısacası hesabın üzerinde değişklikler yaptıktan en az 1 gün içinde sağlıklı şekilde paypalini kullanabilirsin. Eğer senaryo dediğim gibiyse, şuan paypalin güvenlik yazılımını tetikliyorsun, dediğim gibi bikaç defa daha denersen limitlerler paypalini.
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu paypalin sana açıklayamamasının sebebi de bu konunun gizli olması zaten. Yani yukarıda söylediklerimi açıkca paypal belirtmiyor ama uzun süredir paypal üzerinde master yapıyorum sayılır. Tabii bu sadece benim tecrübelerim değil, ödeme sitemlerini inceleyen biçok forum var. Orada da benzer fikirler var.
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

bankayi aradim bir sikinti yok paypaldandir dedi. Alisveris yapmaya calistigim siteye sordum paypal da sorun yasiyor su an cok kisi dedi.

isimiz dustu ne online chat var ne adam akilli customer servisleri var. Hafta ici 8-5 calisiyormus adamlar sadece.

dogru duzgun bir FAQ bile yok ya anca spamlemisler heryere en guvenli en guvenli cok fena guvenli diye.

Ben de paypalla alışveriş yapamadım kredi kartı kullanıp 2-3 gündür
Şimdi de ödemenizi alamıyoruz sorun var gibisinden bişeyler diyo
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Kartı çekmeyi denedikten hemen önce eklediysen paypal izin vermez. Çok zorlarsan hesabını limitler.
Kartı ekledikten, telefon değiştirdikten, ne bileyim adres güncelledikten sonra yani, kısacası hesabın üzerinde değişklikler yaptıktan en az 1 gün içinde sağlıklı şekilde paypalini kullanabilirsin. Eğer senaryo dediğim gibiyse, şuan paypalin güvenlik yazılımını tetikliyorsun, dediğim gibi bikaç defa daha denersen limitlerler paypalini.

dedigin gibiyse olan oldu abi artik. dunden beri 30 kere denedim. Forumlardan bakiyorum birseyler onermis insanlar denedim surekli ama yine olmadi tabi.
Yarin sabahtan arayip sovecegim direk. insan hafta sonu ofiste iki adam birakir acil birsey olursa diye ayip ya.

paypal dan baska da odeme secenegi yok mecbur bekliyoruz.

@mulgear direk telefonla gorusmeyi dene sende. Okudugum cogu kisi telefonla gorusmeden sonra halletmis sorunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...