Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL'deki msn sorunu ...

deathblow

Öne çıkan mesajlar

adsl 265k var .. msn'de bazı mesajlar gelmiyo , zırt pırt msn kapanıyo .. bu sorun neden kaynaklanıyo bilen varmı ? modemin ethernet girişli gezz diye bi marka .. msn de sorun yok kaç ayrı siteden download ettim , 2 kez pc'yi formatladım .. türk telekomun verdiği ip'lerden olduğunu sanıyodum ama adsl yardım hattını aradım ip'yi değiştirip bağlantımı tekrar açtılar , yine devam edio .. bilen varsa anlatırsa çok sevinirm ...
Sosyal ağlarda paylaş

Daha Once Olmayıpta su an olmaya basladi ise Muhtemel Bir Trojan Vakası Olabilir

Ilk Once Bios piline bi reset at ( cıkar pc yi baslat sonra tak)
Biosu Resetlenir zaten Sen Yinede Biosu Normal Ayarlara Cevir
daha sonra Norton Gibi Bir Virus Programı İle Cok Saglam Bir Tarat Pc yi

0 ' dan windows kur duzelecektir[signature][hline] Tek Amacım Yardım Kavga Degil ...
Sosyal ağlarda paylaş

telekom ve msn bi gün benim canımı alacaklar :) bunlar ortak oluğ beni öldürmek için plan yapıolar kesin :) adsl yüzünden mesaj gitiyor , msn de kendi kendine kapanıp açılıo (disconnect falan değil , direk progrma kapıanıo ve direk program geri açılıo :D)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende gönderilemedide demiyo :) direk gitmiyor :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
said:
deathblow, 23 Ocak 2005 14:29 tarihinde demiş ki:
modemden diye düşünüyorum akla gelicek herşeyi yaptım .. bi modem ayarları kaldı , zoom kullananlarda da oluyo mu bu sorun çnkü zoomla deiştrimeyi düşünüyorum modemi ...
benimki zoom x5 bendede oluyor boşuna değiştirme modemini...[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...