Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ümit Karan Ankaraspor'da..

uncla

Öne çıkan mesajlar

ümit karan 6 aylığına ankarasporla anlaşmış,ankaraspor'da süper oldu kadro erman özgür'üde aldılar çok beğenirim o adamı bide trabzonspor'un istediği musa büyük'üde aldılar ankaraspor'un maçlara giderim valla kadro süper oldu adamların[signature][hline]R+
Sosyal ağlarda paylaş

maalesef dünyanın her yerinde var bu olay. aslında ümit karan gitse insan hakları mahkemesine veya mahkemeye çokta güzel iptal ettirebilir o maddeyi. sonuça adamın iini yapma hakkını elinden alıyolar.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 23

---
[b] Mustafa Kemal Atatürk demişki... (Ahh erken gittin Atam)
Sosyal ağlarda paylaş

ümit karan adına hayırlı bir haber....oynatmıyolardı bari bişiler yapsın ankarada...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

hayırlı olsun....ankaraspor zaten sezon başında da iyi transferler yapmıştı,devre arasında da güçlendirdiler kadroyu.Ümit Karan iyi işler yapabilir...[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
cs:WooK[cVk]
Sosyal ağlarda paylaş

Ümit Karan'ı ben canlı olarak Antalyaspor-Gençlerbirliği maçında seyretmiştim.Ben antalya kale arkasındaydım.Fileler tam önümdeydi.futbol hastası varmı bu golü hatırlayacak burda bilmiyorum. yandan bi orta gelmişti Ümit Karan 0.1sn de rovaşata pozisyonu aldı ve şak diye çakmıştı golü ben yüzüme geliyor sandım toptan korkmuştum gözlerimi kapadım eheh.
O günden beri hastasıyım bu adamın.gs almadan fb alsaydı keşke demişimdir hep.
Ankarada coşar diyorum. başarılar kendisine.[signature][hline]Yeni şubemizin hangi ilde açılmasını istersiniz?
Antalya olucak. thx.
http://www.tusdata.com sağ tarafta anket.

[Bu mesaj Fistan tarafından 21 Ocak 2005 02:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

keşke hagi gitseydin onun yerine,ah özhan yettin artık,ne kadar sevdiğim adam varsa gönderdiler takımdan,ergun geldi tamam düzeltir dedik onu da susturdular,şampiyon olamazsak ne diycek hagi bakalım ki olamayacağız bence[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
micha, 21 Ocak 2005 11:20 tarihinde demiş ki:
kafa topu yok sol ayak yok teknikte yok.sadece h1zl1 ve sag ayak var .hikaye bu adam bence.

onlarda olsaydı türkiye liginde işi ne zaten :D[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 23

---
[b] Mustafa Kemal Atatürk demişki... (Ahh erken gittin Atam)
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Galatasaray çok büyük ayıp etti Hala Hakan Şükürde direniyorlar hakan ı artık yavaş yavaş kenara almanın zamanı geldi diye düşünüyorum bence esas Galatasaraydan gidecekler şunlar olmalıydı;
-Petre(gördünüz hazırlık maçlarında saidou ondan çok daha iyi bence)
-Hakan Şükür(gitmese bile artık kenara alınmalı)
-Bülent Korkmaz(boşuna para ödeniyor)
-Concequia yanlış yazmış olabilirim(iş yapmıyor)

Gelmesi Gerekenlerde;
-Defansın sağına iyi biri
-Orta sahaya Pleşan
-Gattuso diyolardı bi ara gelseydi iyi olurdu

Şimdilik bunlar geliyo aklıma siz ne dersiniz?[signature][hline]Bir şeyi beceremiyorsan ya onu çok istemiyorsundur yada onun için pazarlık ediyorsundur
*!Bir Bakış Atar*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...