Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Citty kitty ile klozet eğitimi günlüğü

Drall

Öne çıkan mesajlar

Drall said:

Kediden kediye değişir abi zaten. Solunum fonksiyon testi yaptık arkadaşla, ben sigara içmem ama o bıyıkları çıkmaya başladığından beri sigara içer, ciğerleri benimkinden daha iyi durumdaydı kapasite olarak. Kimi iki toz yutar öksüre öksüre ölür, kimi havada karabiber taneleri gezerken öhö demez. Bünye meselesi

Cevabı vermişim zaten. Yetmezse derinleştireyim. Allerjik tablo hapşurmadan ziyade tıkanmayla seyreder, nazal konkalar şişer ve solunum yolu obstrüksiyonuna sebep olur. Toz yutunca bir iki sefer hapşurmaya allerji diyebilir miyiz emin değilim. Alerjik tablo değil de toza duyarlılık gibi bence. Hadi diyelim allerjik tablo, o zaman hayvanı klozete alıştırmaya niye karşısın?
Edit: solunum sorunu demişsin alerji değil pardon. Sonuç olarak klozete işemesi her türlü toz ihtimalini ekarte eden bir şey. Tozsuz kedi kumuna milyarlar yatıracağıma da klozete alıştırmayı tercih ederim yine. Bentonitin hiçbir koşulda kedinin doğası olduğunu savunmayı mantıklı bulmuyorum. Miyawınki en mantıklısı, bahçeli ev mis gibi iş
Bu arada ben çocukkenki kedimiz evde kumu olduğu halde alaturka tuvalete işerdi çoğunlukla. Aklıma geldi bak şimdi, ne güzel kediydi o. Anneme sorayım bi ara onun kuzeni çocuğu yeğeni vb bişeyi var mı hiç diye
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Abi sen direk sineklik telinden yapıcaksın kedi tuvaletinin alt kısmını. Hayvan işediği saniye tuvalete akıp gidecek geriye sadece kaka kalacak onuda alıp atıcan :P
Aslında güzel fikir valla yav çelik sineklik teli ile klozete uygun yaptırsan cillop gibi tutar bu iş :P

Üstüne de çakıl taşı koycaksın, taşları yıka geç tamam. Valla iyi fikir gibi ha, hele evde iki tuvalet varsa ver biri kedilerin olsun sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...