Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Geliyor Geliyor G.O.R.A.'nın DVDsi Geliyor!

asinanyavuz

Öne çıkan mesajlar

hadi ya bayağı iyi olmuş harbiden special edition derken kamera arkası görüntüleri falan mı kastediyordur sadece yoksa ek bişiler yapmışlar mıdır[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MrMedia, 22 Ocak 2005 19:40 tarihinde demiş ki:
hehe o resim de de special edition 2 dvd yaziyor sanki normal tek dvd lik çıkmışta special edition çıkıyo, komik (:

special edition'da poster vs. tarzi $eyler vardir tahminen, birde ek olarak kamera arkasi goruntuler olabilir. (bu yazilanlarin hepsi tamamen hayal urunudur)[signature][hline]a.k.a Drunken
Sosyal ağlarda paylaş

Özel Seçenekleri[li]Cem Yılmaz ve Ömer Faruk Sorak'tan filmin yorumu[/li][li]Kullanılmayan sahneler[/li][li]Çekim hataları[/li][li]Kamera arkası belgeseli[/li][li]Fragmanlar ve televizyon spotu[/li][li]Video klipler Al 1 De buradan Yak - Sagopa Kajmer Olduramadım - Özkan Uğur[/li][li]Fotoğraf ve afiş galerisi ( kostüm ve aksesuar tasarımları, film seti ve oyuncuların fotoğraflarının ve film afişinin yer aldığı fotoğraf galerisi)[/li][li]Oyuncular ve ekip özgeçmişleri[/li]
Bunlar imiş Special Edition :)[signature][hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Ne kadar gereksiz bir olay :)

[Bu mesaj asinanyavuz tarafından 22 Ocak 2005 22:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

demek istediğim anlaşılmamış sanırım , yani aslında şöyle bir örnek veriyim mesela goodfellas ilk olark tek dvd halde çıktı aradan bir süre geçince special edition çıktı 2 dvd, yani ekstra şeyler vs geldi burda da direk "special edition" damgasını koyarak çıkarmışlarda onda güldüm (:[signature][hline]I Love Liv Tyler | IP Adresim Ne ? | BedaXa |
Matrix Code System
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...