Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık GTX 560 TI

Xht

Öne çıkan mesajlar

DavidMills said:

PC parçası aynı şey değil ama. Arabaya 20 senede binebilirsin. Bir ekran kartını max 3-5 sene kullanırsın. İkinci el pc parçasında kur farkı saçma olur. Ha şunda halsının macbook, iphone gibi cihazlara kur farkı yansıyo iknci elde. Sıfır fiyatları can yakarken, ikinci eli neredeyse adamın aldığı tarihteki fiyata yakın sdssfd

yaw yok sen bana şeyi söylesene. şu anda bi ekran kartı satacaksın. ikinci el fiyatını neye göre belirliyorsun? o anki sıfır fiyatına göre değil mi? o zaman kur farkı tabii ki yansıyacak fiyatlara yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ikinci el ürünlerde kura bakılmaz zımbırtısını uyduran arkadaş, hiç elektronik sektöründe çalışmamış.

100 Liralık mal, 2 sene sonra 1000 Lira etmişse, ah abicim ben 100 e almıştım sana 50 ye bırakayım mı diyeceksin? Sırf safsata yaratıp pazar alanına trolleme çabasındasınız.

vesselam 200 TL ile devam ediyorum satmaya, teşekkürler ilginize.
Sosyal ağlarda paylaş

xht cim, amacım baltalamak değil.
http://forum.paticik.com/read.php?27,7885737,7899793#msg-7899793
burda aynı kart satılırken 3. yorum da benim. 180 tl demiş 150 e satarsın dememişim. alınız demişim.
6 ay gibi vakit geçmiş 9xx serisinin referanslarının üstüne modeller cıkmış diğer kartları eskitmiş. sen 200 e satmayı düşünürsen hata yaparsın diye yazdım.

o topic in altındada tanıdıgım biri kendine ekran kartı aryırdu kendisininkinin daha verimli oldugunu söylemişim.

200 lira senin için ne kadar coksa 150 de öyledir.
hiç satamamaktansa 150 liraya satabilirsin.
bu forumda satman zor oldugunu 2. defa söylüyorum.

inşallah satarsın canım kardeşim.
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

uranium pc'ye baktım asus 560ti'ye 186 tl veriyor. ne kasıyosun 200 tl'ye satmaya. ben olsam hiç uğraşmam.

edit: tabi istanbuldaysan =)

72$dan alıyormuş teşekkür ettim, 1-2 gün daha burası için bekleyeyim işine yarayan, ekran kartı çok eski olan biri çıkarsa 200 den vereyim yoksa 186 dan uraniuma vereceğim cumartesi günü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...