Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugun Pepelek Radyo icin ne caldin? a.k.a 07.06.2003 yayini

athea

Öne çıkan mesajlar

marşımızı kaçırmışım tüh be..

u2 one çaldı demin negzel ama programöyle ağırlaştırıyor ki makineyi bunu yazana kadar şarkı bitti.. :-p[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

said:

fizban demish ki:
ay bruce springsteen sucks mış.

heaa, sekilli olsun die ole live mive olanindan calim dedim sana ama ben de ilk defa dinliodum, pek kotuymus, sildim gitti sonra

said:

fizban bi de demish ki:
hem senin ne işin var ki burada athöy ? talaş böreği günün var bugün, sen hala buradasın [benim kafam kayıktı gidemedim ehe]

cocum ben dun sabahtan beri ofisteyim bu aksamustune is yetistirme hesaabina. zaten talas boregi sevmem, talas boregi yemek ugruna okullarda toplasmalara, bi yandan calan dehset verici muziklere ve bi zamanlar ayni koridorlarda kosturmus olmaktan baska bi alakamin olmadigi insanlarin ne kadar buyumus, yaslanmis ve karta kacmis olduklarini izlemeye ve ayni sekilde izlenmeye karsiyim =p ben gorusmek istedigim arkadaslarimla zaten gorusurum ehe

said:

fizban hic susmamis ki:
bi de ne pepelek i ? paticik ?

fizbozcaam, na burdaki mesajimi okursan aciklayici olacaktir.
Sosyal ağlarda paylaş

sağolasın nukem'cim :)
fakat demin çok takılıyordu ve atlıyordu şarkılar, muhabbet de olmadığından kapamak durumunda kaldım. modemle yapınca böyle oluyor acep? (umarım değildir böhü ve üwe)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

Mikrofonum yok ve şu anda dial-up'ım, ayrıca ben de çaldım u2 - one sen onu yakalamışın sam kardeş =)
Ya şifreyi bilen birisi olsa vereceğim hevesim kursağımda kaldı 56K modemle çalmaya kalktık 4 saniyede bir takılıyormuş, şifresi olmayan arkadaşlar da hiç tribe girmesin icq'dan beynimin etini yemesin şifreyi bilen olursa ben isterim zaten vermek ama şifresi olmayana kesinlikle veremem. Muhabbet de edeceğim de işte mikrofon bulayım bu hafta sonu çarşambaya artık =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...