Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

özel üniversitede burslu okumak..

undomiel

Öne çıkan mesajlar

bilmiorum sizin durumunuz nasil ama ben bilgi üniv.'de hukuk'ta okuyorum.hiç de öle kimse gelip burslu musun ay bursluysan konusmayiz bilmem ne tipler yok.ben basta baya tirsmistim simdi gotu kalkik tipler cikar diye ama yok pek.öss ye girceklere de tavsiyem,özel üni.de bole bi durumdan süpheleniosaniz veya tirsan arkadaslariniz varsa tavsiye ederim bizim okulu.ayrica acayip sosyaliz+taksimin dibindeyiz =)[signature][hline]Artık ne gündüz ne gece var bana.. Döktüm güllerimi çıkmaz sokaklara..
Sosyal ağlarda paylaş

Burslu olup ezilen kişi varsa sorun kendisindedir bende hep bunu savunurum. Açıkçası burslulara burssuzlar olarak saygı ile bakarız adam haketmiş gelmiş okuyo helal olsun deriz severizde ama bazı aptallarda yok değil yani hakediyolar eğer dışlanıyorlarsa.
O kişi burssuzda olsa dışlanır yani bursuyla ilgisi yok dışlanmasının.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Onun Bilkent'te oldugunu biz öss ye hazirlanirken soyluyorlardi ama 20den fazla arkadasim gitti bilkent'e burslu,hic de ole bisi olmadigini solediler.bilemiyorum bence bunlar biraz sallama seyler.bi de bilgi'de de var bazi tipler arabasindan ve nisantasindan baska laf konusamama ozru olan kiz ve erkekler..onlarin yanina ben de oturmak istemem sahsen,onun yerine alternatif hiper arkadaslarim war =)[signature][hline]Artık ne gündüz ne gece var bana.. Döktüm güllerimi çıkmaz sokaklara..
Sosyal ağlarda paylaş

fazla türk filmi ve o.c izlemişsiniz. benim gördüğüm hiç bi vakıf üniversitesinde böyle bi olay yok. kimse birbirine bursluları gösterip 'bakınız monşer, le fakir, hahaha' diye şen kahkahalar atıp dalga geçmez. rahat olun, kimse kimin burslu kimin paralı olduğunu bile bilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gazanfer, 19 Ocak 2005 11:22 tarihinde demiş ki:
fazla türk filmi ve o.c izlemişsiniz. benim gördüğüm hiç bi vakıf üniversitesinde böyle bi olay yok. kimse birbirine bursluları gösterip 'bakınız monşer, le fakir, hahaha' diye şen kahkahalar atıp dalga geçmez. rahat olun, kimse kimin burslu kimin paralı olduğunu bile bilmez.

Süper yazmissin da biz o anlamda demedik. =)[signature][hline]Artık ne gündüz ne gece var bana.. Döktüm güllerimi çıkmaz sokaklara..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Slat, 19 Ocak 2005 04:26 tarihinde demiş ki:
burslular ve köpekler giremez tabelasını görmediniz galiba hiç siz.. Malesef böyle iğrenç bir ayrım var çoğu özel ünide..

Hastasıyız efsanelerin :)[signature][hline]-TooRan,bu kemik mi?
-???Evet...
-Ne kemiği peki???
-????
(Sinemada kız arkadaşım vücudumu tanıyor :P )
--------------------------------------------------
Doğanların En Mükemmeli Doğacak Bizlerden!
---------------------------------------------------
Sıkıldık Tarih_Hastası'nın c/p lerinden!
Sosyal ağlarda paylaş

kimse kimsenin burslu yada burssuz olması ile ilgilenmiyor. kişi kendi içinde sorun haline getirmişse bunu belki problem çıkarmaya eğilim kazanabilir.

biraz da bölüme bağlı aslında mesela ben vcd de böyle birşeye rastlamadım. ayrıca burslu denince akla hep durumu kötü olan insanlar geliyor ama aslında durumu çok iyi olup da burslu olan insanlar da var.

boş işler işte.[signature][hline]mesela beş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Slat, 19 Ocak 2005 04:26 tarihinde demiş ki:
burslular ve köpekler giremez tabelasını görmediniz galiba hiç siz.. Malesef böyle iğrenç bir ayrım var çoğu özel ünide..

sehir efsanelerine inanmayin. o efsanelerin cikis noktasinda okuyorum, millet burslulara giptayla bakiyor valla. sosyal olmayi basarabilenler her ortamda daha bir el ustunde tutuluyor ayrica.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

var oyle birsey, 3.5 ustu yapana degilde bolumde en iyi not ortalamasina sahip belli sayida kisiye veriyorlar.

ekleme: kesinlikle kolay degil bilkentte.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 20 Ocak 2005 20:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bizim okulda(bilgi de ) bölüm birincisi olursan veya ilk üçte olup senden önce burslu baska bi insan yoksa gelecek dönem icin %50 burslu oluyorsun bildigim kadariyla[signature][hline]Msn'de Madder 20.01.2005 15:08'de dedi ki:
"bu ciletiiiiiiiiiiiiiiii
taçsız kral pele,bakenbauer,nadya komanaççi,biricit bardo,ingiltere kraliçesi elizabet, kaleci mıyer*, fenerbahçeli cemil kullandı. hepsi de şöhretini bu cilete borçlu! on saniyede susuz sabunsuz traş!"
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim okulda da (kadir has) belirli bi burs kontenjanı yok gerekli ortalamaya sahip olan herkese %25 %50 ve %100 olarak ortalamayla doğru orantıda artan burslar veriliyor.
MÜhendislikte burs almak çok çok zor güzel bir kızsan eğer alabilirsin ancak :P
Ama işletme vs gibi bölümlerde çok var sonradan burs alan[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgi'de bi kere her$eyin ba$inda ÖSYM BURSLU kazandigin zaman okulda okuma süren olan maximum 7 sene boyunca okula para ÖDEMIYORSUN
cunku bizde kredili sistem var yani sinifta kalma die bisi yok ama bi üst sinifin derslerini alabilmek icin not ortalamanin 1.75 ve üstü olmasi gerek (4.00 üzerinden)
1.75 in altinda kaldiginda o yilki derslerden kalmis olduklarini tekrar aliyorsun.ama bursun gitmiyo.mesela koc'ta bursun hemen gidiyo iyiki koc ta diilim aman =)
Bunun disinda hukuk fakultesi konusunda bi kere Türkiye'nin en saglam hocalari var.bunu ben sölemiorum diger okullarin hocalari soyluyo.Hocalarimizin cogu da profesör ve ayni zamanda uluslararasi mahkemelerde avukatlik yapiyorlar.eksi sozlukten bilgi üniversitesi hukuk fakültesi diye aratirsaniz orda bile yaziyor zaten.
ayrica eger istanbuldaysaniz ve bizim okulu ciddi ciddi dusunenleriniz varsa hangi bolumden olursa olsun gelsin okula,ben tanistiririm gereken insanlarla,hatta derse bile sokarim görsün die =)[signature][hline]We've waited so long..for this moment to come..
We're so anxious to be together..together in Death..
Won't you die tonight for Love?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...