Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgililer gununde ne yapılır sevgılıye

dwarf_

Öne çıkan mesajlar

Once sevgili ince ince dogranir. Sonra kizgin suda kulak memesi kivamina gelip pembelesinceye kadar haslanir. Daha sonra unla birlikte tavaya atilir....[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehe hadi size bir öneride bulunayim arada sırada da olsa bir kıyağımız olsun. Şimdi kızlar standart şeylerden de hoşlanırlar ama bir yere kadar. Onları şaşırtacak, belkide günlerini gecelerini dolduracak şeyler yapmanız, eğlenmelerini sağlamanız daha önemli.

Mesela ben eski sevilimle nasıl çıkmaya başlamıştım onu anlatayım size. Bir şekilde araya giren-sokulan (valla hem ben sokmuştum birde bir sürü gönüllü ben daha bir şey demeden girmişti :-) ) arkadaşlar sayesinde ikimiz birlikte birşeyler yapmaya karar-ikna edilmiş-etmiştik. Oahhaahaa anlatımımı yiyim ama napalım olaylar cidden bu derece karışıkdı. Şimdi onun kafasından geçen birlikte bir yerlere gidip yemek yememiz benim ona çıkma teklif etmem onunda beni reddetmesiymiş (sonradan itiraf etti alçak :-P ). Ben ise daha buluşmadan adımları atmaya başlamıştım. Buluşma için onun önerdiği saatte finalim vardı ama finale girmekdense onunla buluşmayı tercih etmiştim ve bundan haberi olmasını sağladım ( sürpriz ve heyecan 1- Onun için birşeyleri feda etmiştim değerini göstermiştim). Daha sonra onu alıp Tatilyaya götürmüştüm (sene 97). Ufak bir planlama hatası yapmışım o saatte kapalıydı. Bende ne yaptım, yola devam ilk hedefimiz Silivri sahili (sürpriz ve heyecan 2- Günün sıradan geçmeyeceği ve bir yemek ile sınırlı olmadığının iyice belli edilmesi. Onun sırf ağzından "yazın silivride çok iyi vakit geçiriyorum" çıktığı için onca yolu gitmek )Sahilde oturup saatlerce güzel güzel muhabbet ettik çaylarımızı içtik kısaca güzel vakit geçirdik (sürpriz ve heyecan 3- Bu çocuk sadece iki dakikalığına değil sürekli bana iyi davranabiliyor, ağzıda iyi laf yapıyor eğlendiriyor. Onunla daha çok vakit geçirebilirim ama şimdilik arkadaş olarak. İnşallah çıkma teklif etmezde sepetlemek zorunda kalmam (gol bir atılmıştır) ). Yeterince oyalandıktan sonra Tatilyanın açılış saatinde oraya gittik ve saatlerce içeride bir o alete bindik bir buna bindik. Fotoğraflar çekildi yüzler hep güldü. Ten temasının sağlanabileceği aygıtlarda onu irkiltmeden sadece hissetmesini sağlayacak kadar temeslar yapıldı. (sürpriz ve heyecan 4- Bu çocuk ayı değil kesin belli oldu. Hemen üstüme atlamadı, kaydırakda beni kendisine çekip yapışık ikiz olmamıza yol açmadı. Galiba bayaa bayaa hoşlanmaya başladım bu çocukdan. Keşke bu gün hiç bitmese (gol 2) ).

Sonunda dönüş vakti gelip çatmıştı. Dönüş yolunda konuşmaya devam ederken cebimden bir kağıt çıkardım ve direksiyonun üzerinde ufak bir kalp çizip verdim ona. Bütün şirinliğimle lütfen bunu al sana vermek istiyorum diyerek (sürpriz ve heyecan 5- Allahımmmmm evet bana kalbini veriyor şimdi almamazlık edemem ama hemen şimdi öpüşüp çıkmaya başlamakda istemiyorumki, biraz vakte ihtiyacım var (üzerinde uzun uzun düşünecek bir konu daha çıktı) )Teşekkür edip yüzü kızarmış bir şekilde aldı ama şu an çıkmaya hazır olmadığı olabilecek en nazik şekilde ve benim asla kırılmamama yol açacak vede daha önemlisi kapıları kapatmadığının aksine açıldığının belirtisi olacak şekilde söyledi. Kağıt özenle alınıp çantaya yerleştirildi (o hediyemi hep sakladı).

Bundan sonra zaten o beni aradı :-) Uzun lafın kısası, size birebir bunları uygulayın demiyorum zaten her olay kişiye özeldir. Bundan olsa olsa bir iki ders çıkarırsınız, belki arada aklınıza gelir ve bir durumda kurtarıcınız olur. Zaten bende burada söylediklerimin hiçbirini planlı programlı yapmamıştım. Duruma göre ne yapmak istiyorsan onu yaptım. Örneğin Silivriye gidiş hiç hesapta yokdu ayrıca bende gidersem ne süksem olur diye düşünmedim, canım gitmek istedi ve gittim. Bu şekilde numaralar yaparsanız bir olur iki olur ama sonunda patlar. O sebepden ne yaparsanız yapın kendiniz olun, o an gerçekde ne yapacaksanız onu yapın.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ

edit: ehe bir yerde bold'u kapatmayı unutmuşum :-P

[Bu mesaj fedaykin tarafından 10 Şubat 2003 12:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Fedaykin toplumumuzdaki yerini sarsiyorsun..[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

Birinci öncelik olay tarihine bakarsan 97 olduğunu göreceksin. İkincisi bu SAP'lıkdan ayrılış değildir. O zaman yaptıklarımın hala arkasındayım çünkü o an ne yapılması gerekiyorsa daha doğrusu ne yapmak istiyorsam onu yaptım. Yaptıklarımın hiçbiri ona yaranmak için filan değildi. İlla birisi ile çıkıyimde kiminle olursa olsun diye bir saldırı filanda değildi. SAP'lık ile orman adamlığını birbirine karıştırmayın derim :-P[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

çoğunluğu fesat olan bir toplumda böyle bir soru sorulmaz ya.

Ama bence ne yapacaksan onu yapanın sen olduğunu bilmesi lazım. Yani bakarsın senin haberin yoktur ama ona asılan birileri vardır sonra kız onun yaptığını düşünüp senden ayrılmaya filan kalkar.[hline]One ring to rule them all
One ring to find them
One bring them all
and in the darkness bind them.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeMiRMaSKe, 10 Şubat 2003 16:08 tarihinde demiş ki:
çoğunluğu fesat olan bir toplumda böyle bir soru sorulmaz ya.

Ama bence ne yapacaksan onu yapanın sen olduğunu bilmesi lazım. Yani bakarsın senin haberin yoktur ama ona asılan birileri vardır sonra kız onun yaptığını düşünüp senden ayrılmaya filan kalkar.[hline]One ring to rule them all
One ring to find them
One bring them all
and in the darkness bind them.

sorus sekli önemli biraz gibi? :)
fesatlik deilde fesatliğa tesvik var :P
hafifletici durum sözkonusu :)
o ne bicim sorudurki cevabı fesat olmasın :P[hline]".. And The Tides Of Darkness Swept Over The World.."
Negonote
King of Choas Plz TIQ :P

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Craven, 10 Şubat 2003 15:27 tarihinde demiş ki:
koşarak omuz at sorada KLİMASTAŞTAROOOOO die bağır sorada dooruca saplar birliğine üye ol gün ortasında[hline]The Possession of anything begins in the mind

www.hayalkent.net/freestyle

eauhaeuhe güzeldi[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

ghost busters şarkısı ritmi ile....

if something's strange
to your valentine
[fısılda]people go...
if something is strange
to your lovely pumpkin
people go
Saplar Birliği

bu kadar berbat yaratıcılık düşmanı bir şarkı yazdıım için kendimden ve bunu okuyanlardan okuyup heycan duyanlardan öğürtü ve kusmuk ihtiyacı hissettim[hline]The Possession of anything begins in the mind

www.hayalkent.net/freestyle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...