Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl Olmuş???

Fragrance

Öne çıkan mesajlar

einstein kovuluyordu orta okuldayken de, geneleme yapmamak lazım. sonuöta okuldan kovulan çok çocuk var ve yine kovulmamış çok bilim adamı var.

dediğim gibi beklenileni vermek lazım, ha siz beklenileni vermemeyi seçiyorsanız (beklenileni saçma bulup) o zaman bununla barışık olun. Bence doğrusu buydu dersiniz zaten hayatta böyle birşey dersiniz devam edersiniz.

Lakin, unutmayınız ki "hoca"larınız, ileride iş hayatınızda ki "müşterileriniz" diye tanımlanabilir. Eh müşteriyi bazen memnun etmek en doğrusuda olmayabilir. Ki sadece kendi doğruşarınız temel olarak yaptığınız bir çalışma da, çok bencil bi çalışma olacaktır.

*liseden söz etmiyorum.[signature][hline]Berk, 17 Ocak 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
mimarlık2.sınıf adam tasarımdan ne anla diyorum sadece...

haklıdır anlamam.

http://golge-i-khan.deviantart.com/gallery/
Sosyal ağlarda paylaş

ilk bakışta güzel gözüküyor fakat gözüme çarpan bir takım hatalar var(bkz. adam olmadım bari eleştirmen olayım). adamlar sanki sevişiyormuş gibi bir tutum içerisindeler özellikle çantalı adam of :P.

neyse perspektif ile ilgili sorunlar var. çantalı adama sanki aşağıdan bakıyoruz, diğer adama da sanki yukarıdan bakıyoruz gibi. bilmem anlatabildim mi? soldaki adamın gömlek boynun bir parçası gibi olmuş sanki boyunda yaka dövmesi var hissi veriyor. üç boyutluluk hissi vermiyor. akademide olsaydın 2 alman normal diyebilirdim ama lisede böyle çizebilen kaç tane adam var ki? ben 4 veriridim. ısrarla(bkz. adam olamadım bari eleştirmen olayım)
ha ben kim miyim? şu an için yalnızca kafa çizen ve gelecek vaadeden bir garip adam. :P
Sosyal ağlarda paylaş

senin resim ögretmeninin sebebi neydi acaba ?
şahsi fikrim resim gayet güzel ,
2 den cok daha fazlasini hakediyor.
Herif Picasso yu görse bu ne deyip 1 verirdi herhalde.

[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.

[Bu mesaj Kraaz tarafından 21 Ocak 2005 13:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...