Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardım pls!

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

arkadsalar bi hatun war hane fılmlerde olur ya ilk goruste ask kardesım rüyalarıma giriyo kız kıza cıkma teklıfı ettım mırın kırın ettı ama galıba onunda bende gonlü war neyse ama kız bana benı sevdıgıne ınandır dıyo nabıım allah askına inanmıycksınız hoparlörlerden bagırıcam yane okulda pls yardım[signature][hline]DJ Tiesto
Sosyal ağlarda paylaş

bence en mantiklisini sen söledin
git bi megafon edin kendine sonra bagir
en guzel kanit
askin kaniti mi olumus ya bu yeni nesil öldürcek beni..tmm yaslanmis olabiliriz ama bu kdr mi dei$ti dünya?[signature][hline]Artık ne gündüz ne gece var bana.. Döktüm güllerimi çıkmaz sokaklara..
Sosyal ağlarda paylaş

bırak kendi işini kendi haLLetsin , o senin onu sevdiğine zaten inanıyor ama neden inandığını çözemiyor. Senden de bu sorusuna cevap istiyor , bırak kendi buLsun.

Tabi bu akLa geLen iLk ihtimaL , bir de ikinci ihtimaL var onu hiç sorma :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

walla aklıma gelmedı de dııl ne o senı yarı yolda fln mı bıraktılar gıbılerınden bı ıkı soru sordum yoo fln dıyo da kesın wear ole bııs yoksa ben daha once cok hatunla cıktım hemde severek cıktım da bu kadarı nı da yapmadı hıc biri ;)[signature][hline]DJ Tiesto
Sosyal ağlarda paylaş

beni sevdiini kanıtla ne demektir ya.nasıl yaklaştın sen bu kızın yanına?kız başka bişey mi anlıor ala ala.. seviorum hoşlanıorumki geldim sana çıkma teklifi(çıkma teklifi...peeh) ettim.sabır sabır...[signature][hline]Come with me my friend, come and see the end..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dwinz, 19 Ocak 2005 13:27 tarihinde demiş ki:
beni sevdiini kanıtla ne demektir ya.nasıl yaklaştın sen bu kızın yanına?kız başka bişey mi anlıor ala ala.. seviorum hoşlanıorumki geldim sana çıkma teklifi(çıkma teklifi...peeh) ettim.sabır sabır...

hay azınla bin yaşa çok doru söledin de annamıyorum artık nedır bu aşırı israr okulun yemekhanesınde dudaklarına yapıstım hane gerı ceker ya kendını cekmedı hatun daha sora dedıgıne bak .. ya bu öpüşme meraklısı hiç öpen olmamıs yada bu şey. :)[signature][hline]DJ Tiesto
Sosyal ağlarda paylaş

kasma cool ol bi kerem!!!
ben sana duygularimi acikca söledim inanip inanmamak sana kalmis gibilerinden sekilli bi geri dönüs yap kiza.Ondan sonra konuyu nadasa birak.Kiz eger seninse direk gelir,ha eger gelmez ise zaten hic senin olmamis demektir ;)[signature][hline]her kiminki devesi vardır o zengindir.Ama her kimki Ferrariye biner o şanslıdır
arap atasözü
oldu mu?

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fransua, 19 Ocak 2005 13:47 tarihinde demiş ki:

hay azınla bin yaşa çok doru söledin de annamıyorum artık nedır bu aşırı israr okulun yemekhanesınde dudaklarına yapıstım

Eğer böyle birşey yaptıysan senin bi tarafın çok kalkmış ve (bence) böyle bir davranış çoğu kız tarafından iyi karşılanmaz.
Buda o kızın sana bunu demesini gerektirmiş olabilir.[signature][hline]a death defying root...
Msn epokim2 | hotmail
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fransua, 19 Ocak 2005 12:47 tarihinde demiş ki:
arkadsalar bi hatun war hane fılmlerde olur ya ilk goruste ask kardesım rüyalarıma giriyo kız kıza cıkma teklıfı ettım mırın kırın ettı ama galıba onunda bende gonlü war neyse ama kız bana benı sevdıgıne ınandır dıyo nabıım allah askına inanmıycksınız hoparlörlerden bagırıcam yane okulda pls yardım

en iyi taktik bi daha teklif et eger yıne burun kıwırırsa tmm de gıt kız o zmn baay ici burkulcaktır sonra yanına gelcektir (...TAKTİK..);)[signature][hline] Msn: [email protected]
Just stuck, hollow and alone
Sozlukte Cheester

[Bu mesaj Cheester tarafından 21 Ocak 2005 17:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eheheh .. çok basit abi.. bak şimdi dediklerimi iyice yap..

şimdi ilk işin '' Komşu Kızı'' fliminin en sonunda çalan 2 müzüğü de bulcan ..
Sonra bu müzükleri çalacak güzel bir aletin olacak.. bilgisayar falan ..
Sonra kızı eve davet edeceksin .. (tabii .. evde yalnız olcen)

Sonra evde küçük bir yemek sofrası hazırlıyacan ..
yemek olarak tercihim bira ve meze çesitleri falan ..

sonra kız eve geldiğinde yemek yiyeceksiniz ..

sonra yemek bitince bascan tusa .. çalcak o flimin sonundaki müzükler ... sonra kız zaten bitmiş olcek sana .. zeten içkinin tesiriyle söyle içinden gelenleri be kardeşim.. kim tutar seni :))
Sosyal ağlarda paylaş

Xharloan
Abi.. sen illa kızı zi..mek için getirmiyecen ki eve .. zaten yazıklarımın bu işle bir alakası yok .. sadece teklif etmek amacı ile .. ne bileyim .. yok montun evde kalmış de .. yok sana birşey almıştım evde unuttum de .. falan ...

[Bu mesaj kayip_cocuk tarafından 22 Ocak 2005 00:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi kız senin düşündüğü gibi anlamaz işte eve çağırınca hele bi doğru dürüst arkadaşlık bile yokken yapma gözünü seveyim.[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
Sonrada aynı güneş ısıtır senide benide kime ne?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...