Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık iPod Torç 5 32 cigolayt (Product RED)

mortheria

Öne çıkan mesajlar

Yılların ipod+takoz kullanıcısıyım telefon almak için satıyorum.
Şu an 7.1.2 JBlidir(Whatsapp var bide 1300 tane falan şarkı var) isteyene restore atıp iOS 8 olarak yollayabilirim.
Garantisi bitmiştir.Kırmızısı bi ayrı hoş duruyor.Olmazsa olmaz çizikler var.Bide köşelerde hafif boya atması var görsellerden görürsünüz zaten.

Kutusuyla yollanacaktır kablo+priz adaptörü bide kitapçıkları var.
Patiye 440 olur Ankara içi elden teslim edebilirim.

Görseller: http://imgur.com/a/tqTGn
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun ses kalitesi hangi iphonela eşdeğer? İncelemede 4s gibi çoğu şeyi. Eğer öyleyse o fiyata 4s var. Bi de ipod touch 3 ve 4. nesillerle ses kalitesi farkı var mı? Eğer ciddi düzeyde yoksa ankarada 4.nesil 32gb 200e gördüm sahibindende. Bence fiyat yüksek, yakın zamanda telefon almak istiyorsan satamayabilirsin gibi geldi. Yine koy ilanı dursun tabi alır belki biri. Ama satamayıp telefoncuya satacak olursa bana bi öm at telefoncunun verdiği fiyatı, bi arkadaşım mp3 çalar arıyodu ucuz ona haber edeyim. İyi akşamlar
Sosyal ağlarda paylaş

Sahibinden'dene baktım ona göre fiyat biçtim.

İsteyen gitsin iPhone 4s alsın o zaman , müzik çaların iyisi gibi bişey gözüyle bakmak lazım buna.Değişen ekran boyutu ve incelikte var.Ses kalitesi açısından büyük ihtimal doğrudur denilenler.

Ses kalitesine etkileyen diğer faktörler daha önemli bence şu fiyat aralığında cihazın içindeki donanım zaten yeterlidir bence , kulaklık yazılım gibi şeyleri düşünmek lazım.

Ben Capriccio diye bi app kullanıyorum içinde kulaklığa uygun eq bulduktan sonra gayet hoş oluyor.

Biraz daha yardımcı olmaya çalışırım tabi fiyatta.Hatta telefon varsa bunu üstüne bide para verebilirim.(m8 bakıyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...